Ste brunetka a túžite po malej zmene? Táto farba je zvolená ako pre vás

Vlasový hit, ktorý sa na Instagrame objavil hned‘ po novom roku, sa bude páčiť nejednej brunetke. Je vhodný pre ženy, ktoré túžia po zmene, no milujú svoje prirodzene hnedé vlasy.

Každá žena z času na čas pocíti túžbu zmeniť sa a získať nový šmrnc. Najčastejšie to končí pri zmene farby vlasov, no nie vždy to je dobrý nápad, no táto farba pristtane každej jednej brunetke.

Nová farba na vlasy s názvom Cinnamon swirl očarila mnoho brunetiek na celom svete. Odtieň tejto hnedej farby sa prekladá ako škoricové hniezdo. Aj táto farby bola pomenovaná podľa prísady do jedál, aby si ju ženy ľahšie zapamätali. Táto farba je naozaj vhodná pre všetky ženy, ktoré majú hnedé vlasy, pričom nezáleží na odtieni. Celý princíp tohoto trendu spočíva v tom, že vlasy sa presvetlia do odtieňa maximálne o 2 stupne svetlejšieho ako má dáma na vlasoch. Pozrite si niekoľko ukážok, ako táto farba vyzerá v skutočnosti:

https://www.instagram.com/p/BpHVIUXHrD9/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BYlRNunlkG5/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BBn2f_eB-mG/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BpZUVsklYUE/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BE19FIFohg0/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BBRRxFBCYym/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BqXP_HOHmp6/?utm_source=ig_embed

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Ste brunetka a túžite po malej zmene? Táto farba je zvolená ako pre vás”