Toto dievčatko už vyhralo viac ako 300 súťaží krásy. Pozrite sa ako vyzerá dnes!

Krása žien bola oceňovaná už od dávnych dôb, kedy v záujme o ne proti sebe bojovali celé kmene. Možno by ste to nepovedali, no aj v stredoveku existovali bojovníci, ktorí boli kvôli žene svojho srdca ochotní zomrieť. Súťaže krásy sú obľúbené po celom svete: Miss World, Miss Universe…

Súťaže, ktorých sa zúčastnila Eden Wood sa radikálne líšia od ostatných pretože všetky zúčastnené mali len 6 rokov! Američanka Eden má za sebou viac ako 300 víťazstiev v súťažiach krásy!

Návšteva solárií, hory make-upu, umelé vlasy, vysoké podpätky: to je to, čo čaká na každú súťažiacu. Rodičia už od jej narodenia boli ohromení tým ako vyzerala a myšlienka prihlásiť ju do niečoho takého bola okamžite na svete.

 

Namiesto obyčajného detstva, kedy sa deti hrajú s kamarátmi vonku na ulici, s bábikami a navštevujú bežné školy, Eden Wood propagovala oblečenie, hračky a detský nábytok. Matka ju nútila robiť vyčerpávajúce cvičenia a dodržiavať množstvo nezmyselných diét.

Istého času, keď mala 12 rokov ju nazývali najkrajšou Američankou. Okrem iného, napísala svoju vlastnú knihu s názvom „Od kočiara po korunku“.

V súčasnej dobe sa rozlúčila so súťažami krásy a budúcnosť vidí v modelingu. Taktiež sa snaží preraziť v hereckej brandži a tancovaní. Svoje „trofeje“ krásy skrýva, aby sa jej čím skôr podarilo zabudnúť na jej nešťastné detstvo.

„V jednom momente som si povedala, že už nechcem byť súčasťou týchto povrchných súťaží a je čas posunúť sa ďalej,“ povedala Eden.

Veríme, že mladú slečnu bude čakať šťastný život a úspešná tvorivá kariéra. Zaujíma ju hudba, filmy, svet krásy a spevu. Na svojom Instagrame má taktiež niekoľko videí na ktorých spieva, alebo pomáha pri skrášľovaní svojich kamarátok.

Aký máte názor na súťaž krásy pre mladé dievčatká? Podeľte sa o svoje názory v našich komentároch!

zdroj: ewsy.wizaz.pl/