Video: Premiér Heger vyzýva k očkovaniu – je to jediné, čo nám môže pomôcť

Nie len podľa premiéra Eduarda Hegera, ale aj podľa mnohých politikov a odborníkov, zasiahla pandémia koronavírusu naozaj celý svet.

Okrem značných ekonomických strát, sa nás koronavírus dotkol prostredníctvom straty blízkych, zhoršenia psychického stavu, straty práce či náročného obdobia spojeného so sociálnou izoláciou.

Práve očkovanie nám má podľa predsedu vlády pomôcť minimalizovať škody, ktoré nám hrozia v dôsledku tretej vlny koronavírusu.

Premier nás na základe jasných dôkazov vyzýva k tomu, aby sme sa nechali zaočkovať.

Podľa jeho slov je očkovanie to, čo nám má pomôcť vrátiť život k normálu.

Pomocníkmi v očkovaní majú byť na Slovensku všeobecní lekári, ktorí majú sprostredkovať očkovanie pre svojich pacientov.

Ostatní zaočkovaní Slováci majú o očkovaní šíriť pozitívne skúsenosti, čím motivujú k očkovaniu tých, ktorí stále váhajú.

Vláda sa snaží sprístupniť očkovanie každému a tak neexistuje prekážka, ktorá by bránila Slovákom k tomu, aby sa zaočkovali.

Zdroj: Facebook/Eduard Heger – predseda vlády SR

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Video: Premiér Heger vyzýva k očkovaniu – je to jediné, čo nám môže pomôcť”