3 Cviky pre krajšie obrysy tváre: Omladla som o pár rokov a získala krásnu tvár

Nie je žiadnym tajomstvom, že s vekom sa na tvári objavujú nedokonalosti. Reč je o vráskach na tvári, ochabnutá pleť, pigmentové škvrny či iné nedokonalosti. Našťastie existuje niekoľko jednoduchých cvikov, ktoré vám pomôžu skorigovať všetky prípadné nedokonalosti.

Nepotrebujete k tomu drahé návštevy v kozmetických salónov. Úplne vám na to postačí pohodlie vášho domova.

Na uskutočnenie prvého cviku budete potrebovať malú plastovú fľašu s trochou vody na dne. Fľašu by ste mali držať perami a fľašu mierne zakloniť dozadu. Krk je stiahnutý, líca napnuté, okolie pier je prekrvené.

V tejto polohe musíte vydržať čo najdlhšie, následne urobte prestávku a potom ešte niekoľkokrát zopakujte (až 5 opakovaní a v priebehu času môžete zvýšiť počet opakovaní alebo pridať viac vody do fľaše. Týmto cvikom napínate ochabnutú pokožku líc a krku a taktiež vyhladzujete kontúry pier.

Na druhý cvik budete potrebovať balón. Nadýchnite sa do pľúc a všetok vzduch vyfúknite do balóna. Potom späť z balóna nasajte vzduch do pľúc. Vdychovanie a výdych vzduchu do balónika opakujte asi 3 krát – viac opakovaní nie je nutných, nakoľko ide o pomerne dosť náročný cvik.

Uvoľnite sa a potom to zopakujte ešte niekoľkokrát. Čo zapájate pri tomto cviku? Najmä líca, ktoré sú pod obrovskou záťažou. Po chvíli pravidelného cvičenia sa líca znateľne stiahnu a môžu začať nadobúdať ružovkasté sfarbenie.

Na posledný cvik budete potrebovať ceruzku alebo pero. Zatvorte pery vložte tam ceruzku. Pohybujte ceruzkou perami dopredu a dozadu, zatvárajte a otvárajte pery. Urobte 10-20 opakovaní, dajte si prestávku a urobte ešte ďalšie 2-3 série.

Na prvý pokus to nemusí fungovať viac ako 10 –krát. Ide o komplikovanú japonskú techniku faceliftu, ktorá skutočne funguje. Držaním ceruzky a pohybom so zatvorenými otvorenými perami prinútite všetky svaly tváre pracovať v oblasti pier, nosa, brady a krku.

Všetky uvedené cviky opakujte každý deň, aby ste viditeľne omladili a napli kontúry vašej tváre!

Pre lepšiu predstavu prevedenia cvikov prikladáme aj inštruktážne video…

 

Zdroj: cpykami.ru

0 replies on “3 Cviky pre krajšie obrysy tváre: Omladla som o pár rokov a získala krásnu tvár”