Chcete vyhrať 100 000 eur v očkovacej lotérii? Stačí zodvihnúť telefón a urobiť TOTO

Aj napriek tomu, že prvotne mala byť v očkovacej lotérii rozdelená celková suma 2 milóny eur, poslanci schválili len polovičný rozpočet a to približne 855 000 eur, ktoré budú rozdeľované každý týždeň.

V týchto dňoch bol zverejnený štatút očkovacej lotérie, ktorý okrem iného obsahuje aj dôležitú podmienku, ktorú ministerstvo finacií nepropaguje tak, ako by malo.

Podľa Petra Tkačenka – komentátora denníka SME, je podmienka rezortu financií zavádzajúca vie o nej len zlomok Slovákov, ktorí sa do lotérie zapojili.

Slováci v lotérii hrajú o prémiovú výhru 100 000, štandardnú výhru 10 000 eur a automatickú výhru 1 000 eur týždenne, pričom 100 000 a 1 000 eur môže získať 5 výhercov a 25 výhercov môže získať 10 000 eur. Základnú výhru 1 000 eur môže získať dokonca až 100 výhercov počas jedného týždňa.

Podľa štatútu očkovacej lotérie vyhrá 100 000 výhru len ten, kto bude sledovať verejnoprávnu RTVS, konkrétne živý prenos, v ktorom sa dozvie unikátne heslo. Heslo sa vraj bude meniť každý deň. S podmienkou nesúhlasí ani sám Tkačenko, ktorý na svoj profil na sociálnej sieti uverejnil príspevok, v ktorom píše:

„Nielenže si len tak z prsta vycucal, že na lotériu treba za dvanásť týždňov minúť takmer rovných 10 miliónov eur, on ešte trvá na tom, že kto chce niečo vyhrať zo spoločných peňazí, musí sa na jeho dielo aj pozerať.“

Komentátor dodal, že okrem toho, že musíte sledovať živý prenos, musíte zodvihnúť telefón do 20 sekúnd a povedať aj správne heslo, ktoré sa bude každý deň meniť. Výhra bude fungovať ako vo viacerých televíznych súťažiach, kde sa nezískaná výhra nabaľuje a na tretí deň sa môže vyšplhať až do výšky 300 000 eur.

Zdroj: Facebook/Peter Petrovič Tkačenko,

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Chcete vyhrať 100 000 eur v očkovacej lotérii? Stačí zodvihnúť telefón a urobiť TOTO”