Emocionálne nestabilní muži: 5 znamení, že je to aj váš prípad

Pri hľadaní životného partnera robia ženy často rovnakú chybu. Prejavujú voči mužovi zbytočnú ľútosť a berú si ho pod svoje krídla. Možno je to akýsi druh materinského pudu, kedy má žena potrebu sa o niekoho postarať. Ďalším dôvodom je, že môže len mať strach byť sama.

Avšak emočne labilný muž vás určite nebude môcť urobiť šťastnou.

Áno, nie vždy je to o radostných chvíľach a niekedy prídu aj problémy. V tomto prípade však obrovskú rolu hrá emocionálny stav vášho partnera. Jeho vnútorný konflikt mu bránil vo vytvorení silnej a stabilnej rodiny.

Nájsť harmóniu vo vlastnom vnútri je často ťažká úloha, ale nie je to nemožné.

Prvým krokom bude uvedomenie si samotného problému. No bez túžby niečo v živote zmeniť nebude človek schopný budovať a rozvíjať ďalšie vzťahy.

Aby ste sa vyhli takýmto chybám u mužov, upriamte pozornosť na týchto 5 hlavných znamení.

man on thinking poseunsplash

Ako vyzerá emočne labilný muž

Mužovi chýba sebavedomie. Neverí si, ľahko sa s ním manipuluje a môže vás kedykoľvek opustiť. Jeho hodnoty v živote ešte neboli vyformované.

Neustále sa sťažuje na svoje zdravie. Ak je telesná choroba hlavnou témou rozhovoru vášho vyvoleného, ​​potom je jeho sebaúcta pomerne na nízkej hodnote. V budúcnosti sa to bude len zhoršovať a všetky starosti padnú na vaše plecia. A záhadná choroba vám vezme všetku silu, ktorá by mohla ísť k rozvoju vášho vzťahu.

man in black white and gray plaid dress shirt holding smartphoneunsplash

Často používa „doping“. V modernom svete existuje veľa vecí, ktoré stimulujú aktivitu alebo naopak pôsobia upokojujúco. Ak muž pri stretnutí s vami veľa pije, prejedá sa alebo užíva rôzne lieky, mali by ste byť na pozore. Bez jeho „dávky“ rýchlo stratí záujem o vás a svet okolo.

Má veľa negatívnych skúseností z predošlých vzťahov. Keď niečo stále nefunguje, začneme sa za to obviňovať. V takom prípade sa môže muž presvedčiť o tom, že nie je hodný lásky. Očakáva od vás pochvalu a súhlas s každou vecou, aby cítil svoju dôležitosť, no všetko vaše úsilie vyjde nazmar.

a man holds his head while sitting on a sofaunsplash

Vidí svet v tmavých farbách. Pesimizmus vo všetkom a nedôvera v úspech vedú k opatrnosti. U takého človeka každé menšie zlyhanie zatieni aj to najväčšie šťastie. Pokiaľ ide o váš vzťah, v jeho očiach je vopred odsúdení na neúspech. To znamená, že nemá zmysel sa veľmi snažiť.

Pozri sa na svojho partnera a ak  muža. Ak spozorujete aspoň dve z uvedených skutočností, utekajte od neho bez toho, aby ste sa obzreli dozadu. Vaše šťastie si vás určite nájde.

 

Zdroj: sovkusom.ru

0 replies on “Emocionálne nestabilní muži: 5 znamení, že je to aj váš prípad”