Od dôchodkyne až po nádhernú Francúzsku! Takto vyzerá premena 72-ročnej babičky

Každá žena chce byť krásna, či už má 5 alebo 85 rokov. Dievčatá si už od malička požičiavajú kozmetiku od ich matky, tajne maľujeme pery a nechty či skúšajú ich lodičky. Rastieme, máme všetky príležitosti byť krásnymi a dobre upravenými, no v priebehu rokov nám každodenné aktivity, deti, vnúčatá zaberajú čoraz viac času.

Často sa žena “zobudí”, až keď je skutočne stará. Zrazu si uvedomuje, že svoj vzhľad úplne zanedbala!

Nikdy však nie je neskoro, aby ste sa znovu začali o seba starať. Napríklad, Laurie Marcumová sa kvôli svojmu novonarodenému vnukovi opäť rozhodla zmeniť sa na ženu s veľkým Ž. A ona to urobila!

Naša dnešná hrdinka, Galina Nováková, je 72-ročná dôchodkyňa. Celý svoj život pracovala ako účtovníčka a nedávno sa rozhodla stať sa modelkou. Práve začína dobýjať svet modelingu a pri tom si vie sama zo seba vystreliť.

Из пенсионерки – в эффектную француженку! Стилисты преобразили 72-летнюю бабулю до неузнаваемости

Modelka roku 2018 podľa jej vnuka.

Galina je veľmi krásna žena s úžasným úsmevom. Je ťažké si predstaviť, čo iné by ju dokázalo urobiť ešte atraktívnejšou. Dá sa to vôbec?

Jedno skrášľovacie štúdio sa rozhodlo pozvať k sebe Galinu a podarilo sa im urobiť niečo, vďaka čomu sa z pôvabnej dôchodkyni stala  hollywoodska diva!

https://www.instagram.com/p/Bt0KLjPF1-C/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BuBO-tKHq4r/?utm_source=ig_embed

Toto dokážu šikovné ruky, správny make-up a štýlový dizajn! Odborníci dokázali z tváre ženy vymazať desiatky rokov.

https://www.instagram.com/p/BtzrknKFRu1/?utm_source=ig_embed

(pokračujte ďalej a uvidíte, ako sa to všetko stalo)

Galina tvrdí, že život po 70-tke sa práve začína! Sme si istí, že teraz jej budú chodiť rôzne zaujímavé ponuky. Galina je vynikajúcim príkladom skutočnosti, že neexistuje žiadny limit k dokonalosti.

https://www.instagram.com/p/Bt0KcXbFWTE/?utm_source=ig_embed

Teraz by ju už len málokto dokázal nazvať dôchodkyňou! Ako sa vám páči jej premena? Zdieľajte svoj názor aj v komentároch na Facebooku!

0 replies on “Od dôchodkyne až po nádhernú Francúzsku! Takto vyzerá premena 72-ročnej babičky”