Pes objíma reportéra, ktorý navštívil útulok a nechce s tým prestať

Je to príbeh o priateľstve na prvý pohľad. Priateľstvo, ktoré existuje už dlhé roky. Priateľstvo medzi človekom a psom.


Tento konkrétny okamih sa odohral v deň rovnaký ako ktorýkoľvek iný. Reportér navštívil zvierací útulok, aby natočil príbeh, ale to čo sa stalo neočakával. Zrazu sa k nemu priblížilo veľmi zvláštne šteňa. Reportér mu nič nedával, pes k nemu jednoducho prišiel len tak, aby mu dal svoju lásku a objal ho.

Reportér najskôr nevedel, čo si o tom má myslieť. Koniec koncov, ani jeden z nich nevidel predtým toho druhého. Ale objatie bolo tak úprimné, že nemal na výber, ako ho objať tiež.

Reportér sa začal maznať so psíkom a odmeňoval ho rovnakými pozitívnymi vibráciami, aké od neho dostaval. Ľudia stojaci okolo nemohli odolať tomuto silnému spojeniu, a tak to začali zaznamenávať.


Keď reportér psíka milujúco hladil, toho to povzbudilo k tomu, aby jeho nohu držal ešte pevnejšie. Keď sa ľudia, ktorí nahrávali stretnutie priblížili, aby získali jeho výraz tváre, z očí psa bolo jasné, že reportéra už nepustí. Vyzeralo to, že šteňa a reportér boli určený jeden pre druhého.

Ich vzájomné spojenie bolo silné a to nikto nemohol poprieť. Vrátane reportéra. Takže urobil jedinú vec, ktorá bola vhodná v situácii, ako bola táto. Psíka si z útulku zobral a dal mu milujúci domov. Našťastie pre nás sa video objavilo na internete a my sme si mohli užiť toto krásne spojenie.

Zdroj: www.boredpanda.com

Zdroj foto: www.boredpanda.com

0 replies on “Pes objíma reportéra, ktorý navštívil útulok a nechce s tým prestať”