Richard Müller zrušil koncert v Galante. Primátor mesta vraj chcel na koncerte len zaočkovaných

V slovenskom meste Galanta panuje naozaj dusná atmosféra. V meste mal v týchto dňoch prebiehať koncert speváckej legendy –

Richarda Müllera, ktorý sa však kvôli nevyhovujúcim požiadavkam primátora mesta zrušil. Manažér Müllerovho tímu tvrdí, že primátor mesta Peter Paška vyžadoval, aby sa na koncerte zúčastnili len zaočkovaní diváci.

Primátor mesta Galanta sa však bráni a tvrdí, že kompetentní z Müllerovho tímu zle pochopili jeho požiadavky a nevyžadoval, aby sa koncertu účastnili len zaočkovaní Slováci.

Nepochopenie medzi týmtito stranami neskončilo dohodou a koncert v Galante sa konať naozaj nebude.

Müllerovmu tímu sa nepáčilo, že primátor mesta nepostupuje v súlade s platným covid automatom a že si vymýšľa vlastné pravidlá.

Galanta je podľa platných pravidiel do 15. augusta v zelenej farbe, čo znamená, že na tento typ verejného podujatia sa nikto nemusí preukazovať platným očkovacím preukazom a ani testom.

Podľa Müllerovho tímu nie je možné, aby si úradníci vymýšľali vlastné nariadenia.

Podľa primátora však nešlo o nariadenie, ale o návrh, ktorý bol navrhnutý na základe zlej protipandemickej organizácie koncertu Mira Jaroša v Galante, kde sa vraj nedodržiavali žiadne nariadenia.

Svoje vyjadrenie primátor Paška uzavrel slovami, podľa ktorých by nemal manažment Richarda Müllera Slovákov zavádzať, nakoľko sa s ním ani nikto z manažmentu nespojil.

Pre Nový Čas prezradil aj jednoduché riešenie, ktorým sa dala celá situácia elegantne vyriešiť: ,,Prosím vás, majte rúška. Prosím vás, rešpektujme to.“

Zdroj: refresher.sk  

cas.sk

0 replies on “Richard Müller zrušil koncert v Galante. Primátor mesta vraj chcel na koncerte len zaočkovaných”