Robert Fico sa netají svojím odporom voči očkovaniu. Argumenty zhrnul v šiestich bodoch na Facebooku

Aj napriek snahe súčasnej vlády a viacerých odborníkov o kolektívnu imunitu a čo najväčšiu účasť na očkovaní sa predseda Smeru – SD otvorene priznáva, že s prevenciou pred ochorením nesúhlasí.

Podľa Roberta Fica  ide o jasný biznis farmafiriem. Vo Facebookovom príspevku taktiež spomína zatajovanie informácií, klamlivú kampaň, či všeobecnú neúčinnosť samotných vakcín. Súhlasíte s Robertom Ficom?

Som zásadne za dobrovoľnosť očkovania. Nikoho nemožno k očkovaniu nútiť, je to v rozpore s našim aj medzinárodným právom. Neverím v očkovanie.

Veľa študujem a čítam. A neverím viac a viac. Nechcem sa dať zaočkovať. Za očkovaním vidím obrovský biznis farmafiriem a príjmy pre médiá, ktoré robia klamlivú očkovaciu kampaň. Chcem objektívne údaje o rizikách a výhodách očkovania. Neúčinnosť očkovania sa úmyselne zatajuje, u nás totálne.

Naše médiá nezverejnia o neúčinnosti ani to, čo je v zahraničí hotová nespochybniteľná vec. Farmafirmy bezbožne bez kritiky médií zvýšili ceny. Pfizer išiel hore z 15,50 na 19,50 € za vakcínu a nikto nešomral. A kto by mal? Firmy zarobia miliardy a časť z tých peňazí skončí aj v médiách a na úplatkoch. Potrebujem na to vysokú školu, aby som pochopil, prečo sa už presadzuje tretia dávka vakcíny a uvažuje o permanentnom očkovaní?” Píše Robert Fico vo svojom príspevku na FB

Peter Pellegrini, predseda Hlasu, je o niečo zdržanlivejší, no svojich voličov tiež na očkovanie nevyzýva.

Obe opozičné strany vakcináciu nepriamo démonizujú a odvolávajú sa na porušovanie ľudských práv. Podľa slov Roberta Fica, očkovanie nemá žiadne pozitíva.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Robert Fico sa netají svojím odporom voči očkovaniu. Argumenty zhrnul v šiestich bodoch na Facebooku”