Slovenský dôchodca Ján sa vyjadruje k očkovaniu na SLOVENSKU. Je veľmi dôležité, čo hovorí

Rovnako ako tomu je všade na svete, aj na Slovensku sa nájdi tí, ktorí očkovanie odmietajú a tvrdia, že zaočkovaní ľudia len podľahli propagande. Zaočkovaní si podobný názor utvorili aj o nezaočkovaných, čím vznikol spor, ktorý vyústil so vojny na sociálnych sieťach.

Tento spor však mnohých privádza do zúfalstva dúfajúc, že sa tieto dva tábory konečne zmieria a začnu si pomáhať.

Rozdielnym názorom nepomáhajú ani neoverené fakty uverejňované na sociálnych sieťach.

Čatokrát nepravdivé infomácie sa šíria extrémnou rýchlosťou a mnohí im uveria.

Slovenský dôchodca Ján chce ukončiť nezhody medzi bojujúcimi skupinami Slovákov.

Prostredníctvom sociálnej siete sa prihovoril všetkým, ktorí nevedia pochopiť, že nezaočkovaní by mali pomáhať tým zaočkovaným a samozrejme aj naopak. Prečítajte si príspevok, ktorý otvoril oči mnohým Slovákom.

Slovenský senior sa vyjadril: ,,Prečo sa dokážeme, spoluobčania, ktorí obývame náš spoločný priestor, t.j. Slovensko, tak urážať, ponižovať jeden druhého, osočovať? My, zaočkovaní, sme rozumní a máme svoje dôvody, prečo sme sa dali zaočkovať.

Vy, nezaočkovaní, ste tiež rozumní a máte svoje dôvody, prečo sa nechcete dať zaočkovať. Možno sme my, zaočkovaní, podľahli tlaku, propagande a dali sme sa zaočkovať.

Vy, nezaočkovaní, ste asi tiež podľahli tlaku a propagande a nedali sa zaočkovať. Čas ukáže. Ale! Ak budete mať vy pravdu, nezaočkovaní, budete môcť pomáhať nám, zaočkovaným. Ak to bude naopak, tak zase my, zaočkovaní, budeme pomáhať vám, nezaočkovaným. Je to fér ponuka.

Som jednoduchý človek, dôchodca, cca. 7. dekáda môjho života, takže ma život naučil, že necnosti, neduhy ako závisť, nenávisť, pýcha, osočovanie, treba zavrieť do skrine, kľúč zahodiť do vody a posunúť sa ďalej v týchto neľahkých časoch.”

Zdroj: hitky.sk

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Slovenský dôchodca Ján sa vyjadruje k očkovaniu na SLOVENSKU. Je veľmi dôležité, čo hovorí”