VIDEO: Hororové okamihy na nafukovacom hrade – Vietor ho vyhodil niekoľko metrov do vzduchu

Desivý okamih, keď boli deti vyhodené z nafukovacieho hradu po tom, ako ho odfúkol silný vietor. Hororové okamihy pre všetkých rodičov.

Deti začali kričať, keď tento trojitý skákací hrad vyletel 9 metrov nad zem počas festivalu v Bielorusku. Podľa očitých svedkov boli skákacie hrady vytrhnuté z ich kotvísk vetrom, ktorý ich vyhodil do vzduchu.

Pri incidente sa zranili štyri deti a traja dospelí, pričom predtým, ako boli na miesto privolaní zdravotníci, im na pomoc vyrazili vojaci. Jeden očitý svedok menom Alesya uviedol. ,,Chlapec sa doslova vyvalil z hradu. Bol veľmi vystrašený, no zdá sa, že nebol ťažko zranený. Hrad nad nami preletel ako balón a letel ďalej až cez plot. Druhý hrad narazil do neďalekého stanu. Na miesto boli privolaní záchranári.”

Ďalší svedok Dmitrij uviedol. „Stalo sa to doslova v okamihu. Silný nárazový vietor v jednej sekunde strhol hrady z miesta kde boli zakotvené. V hradoch sa pokojne hrali deti. Boli veľmi vystrašené a plakali. V blízkosti boli vojaci, ktorí sa ponáhľali pomôcť. Veľmi rýchlo dorazili aj sanitky.”

Všetkých sedem ľudí, ktorí sa pri incidente zranili, záchranári ošetrili v centrálnej okresnej nemocnici v Shklove. Jedno malé dievča bolo odoslané na CT vyšetrenie do regionálnej detskej nemocnice v Mogileve. Polícia začala vyšetrovanie incidentu.

Minulý rok sa podobný incident stal v Indonézii, kedy malý chlapec potreboval ošetrenie v nemocnici po tom, čo ho pri drakoch strhol do vzduchu silný nárazový vietor.

Zdroj
0 replies on “VIDEO: Hororové okamihy na nafukovacom hrade – Vietor ho vyhodil niekoľko metrov do vzduchu”