Vlasy vám budú rasť míľovými krokmi: za 7 dní budú silnejšie a silnejšie

Väčšina žien sníva o dlhých a krásnych vlasoch, no nie každá si ich dokáže vypestovať, a to aj v prípade, že prestanú chodiť ku kaderníkovi. Na vine môže byť niekoľko dôvodov: genetická predispozícia k pomalému rastu vlasov, nesprávna starostlivosť alebo nedostatok živín.

Pripravili sme si pre vás 8 masiek, ktoré vám pomôžu odstrániť mnoho problémov. Zaručia vám správnu starostlivosť a výživu potrebnú pre zdravé a žiarivé vlasy.

  1. Paradajková maska

Účinne stimuluje rast vlasov. Vezmite si zrelé paradajky a olúpte ich. Potom ich opatrne rozpučte do stavu akejsi homogénnej kašičky a aplikujte ju priamo na vlasové korienky. Masku zmyte po 15-20 minútach.

томат

  1. Maska z cibuľovej šťavy

Pri každodennej aplikácii po dobu dvoch týždňov máte zaručený rast vlasov. použite 2 polievkové lyžice cibuľovej šťavy, 1 polievkovú lyžicu koňaku a 6 polievkových lyžíc vývaru z koreňa lopúcha. Zmiešajte si všetky ingrediencie a aplikujte na vlasové korienky. Potom si prikryte vlasy celofánom a o hodinu neskôr umyte vlasy obyčajným šampónom.

лук

  1. Medová maska

Na urýchlenie rastu vlasov je potrebné túto masku aplikovať každý deň. Vezmite si lyžicu medu, rovnaké  množstvo brandy a jeden žĺtok. Túto zmes vyšľahajte do hladka a aplikujte po celej dĺžke vlasov. Tie si následne zabaľte do celofánu a na vrch položte ručník. Masku nechajte pôsobiť približne 1 hodinu a následne zmyte.

мёд

  1. Vitamínová maska

Šoková dávka vitamínov môže výrazne urýchliť rast vlasov. Zmiešajte si ľanový a repkový lopatkový olej v rovnakom pomere a pridajte k nim obsah dvadsiatich kapsúl vitamínov na vlasy. Aplikujte túto zmes priamo na korienky. Zakryte si hlavu celofánom a nechajte pôsobiť asi hodinu. Potom si vlasy umyte a osušte ich uterákom. Tento postup sa musí opakovať trikrát týždenne.

Аевит

  1. Horčicová maska

Urýchľuje metabolické procesy v pokožke hlavy a podporuje rast vlasov. Použite 200 ml kefíru, žĺtok a 1 polievkovú lyžicu mletej horčice. Zmes premiešajte a opatrne aplikujte na vlasové korienky – nechajte pôsobiť 40-60 minút. Aby ste dosiahli dobrý výsledok, masku je nutné aplikovať každý deň po dobu jedného mesiaca.

горчица

  1. Pivná maska

200 ml piva a 2 žĺtky si vymiešajte do peny. Zmes naneste na všetky vlasy a nechajte pôsobiť 1 hodinu. Maska bude efektívnejšia, ak si zakryjete vlasy celofánom a na vrch položíte uterák.

пиво

  1. Olejová maska

Skladá sa z olivového, ricínového a kokosového oleja. Musia byť zmiešané v rovnakom pomere a aplikované na vlasové korienky. Potom masírujte pokožku hlavy niekoľko minút a prikryte si vlasy celofánom. Nechajte pôsobiť hodinu, potom masku zmyte a vlasy opláchnite vodou s citrónovou šťavou.

масло

  1. Maska z petržlenových semienok

Semená petržlenu sú skutočným skladom vitamínov, mikroprvkov a mastných kyselín. Rozmixujte ich na prášok a votrite do vlasových korienkov. Tento postup opakujte 2-krát týždenne.

петрушка

Budete prekvapení, ako rýchlo začnú vlasy rásť po použití týchto masiek. Okrem toho, že dostanú potrebné množstvo živín, ich úprava bude omnoho jednoduchšia

zdroj:takprosto.cc

0 replies on “Vlasy vám budú rasť míľovými krokmi: za 7 dní budú silnejšie a silnejšie”