Žena, ktorá čakala trojičky, ukázala svoje brucho pred a po pôrode. Mala aj tieto zdravotné problémy

Maria Nordø Jørstad, ktorá čakala trojčatá, zdieľala počas tehotenstva fotografie a videá svojho obrovského tehotenského bruška.

To zanechalo ľudí v nemom úžase. V septembri 2018 porodila tri nádherné bábätka s menami Iben, Filip a Agnes. Doteraz neprestala zdieľať časť svojho života na sociálnych sieťach.

Minulý rok, Maria Nordø Jørstad zverejnila na Instagrame príspevok, ktorý sa stal virálnym – očakávala narodenie trojčiat.

Image credits: Triplets Of Copenhagen

“Rozhodla som sa dokumentovať našu spoločnú cestu pre svoju rodinu a priateľov, najmä preto, že žijem v inej krajine, a tiež preto, že trojčatá sú ozaj raritné. Myslela som si, že by to mohlo ľudí zaujímať,” povedala Maria. “ Chcela som z toho vytvoriť taký mini blog.”

V septembri 2018 Maria a jej manžel Anders privítali dve dievčatá a chlapca – Iben, Agnes a Filipa.

Image credits: Triplets Of Copenhagen

Potom napísala na Instagram: “Dnes sme privítali na svet naše nádherné bábätká. Všetko šlo v poriadku, sme skutočne šťastní a veľmi nám odľahlo.” Nie všetko však išlo tak jednoducho a hladko. Týždeň po pôrode sa mladá mamička podelila so svojimi followermi o toto:  “ Viem, že mám stále divne ovísajúce brucho, ktoré je ozaj dosť ťažké. Moja maternica sa stále nezmenšila. To preto, že moje brucho bolo tak roztiahnuté, že to bude trvať o niečo dlhšie než zvyčajne. Dostanem pás na podporu bruška, pretože je to dosť otravné a previs ajúca koža spôsobuje, že ma bolia rany po cisárskom reze. Už neviem vydržať, až budem mať svoje telo naspäť!”

Mladá mamička sa podelila o zdravotné problémy po pôrode.

Image credits: Triplets Of Copenhagen

V jednom z Instagramových príspevkov Maria napísala: “Po tehotenstve trpím diastázou brušných svalov. Tiež mám problémy s držaním tela, dýchaním a boľavými svalmi z dojčenia detí.” 12 týždňov po pôrode aktualizovala mladá mamička svoj stav: “Od popôrodnej fotografie už prešiel určitý čas, pretože pokrok sa mi zdal neuveriteľne pomalý. Praktizovala som dychové cvičenia každý deň, a povedali mi aby som nevyvíjala žiadnu väčšiu fyzickú aktivitu. Nosila som popôrodný pás resp. korzet približne 4-5 dní v týždni na 1 – 5 hodín. Posledné týždne sa moje brucho konečne viditeľne stiahlo, ale stále mám čo robiť. Našťastie sa už vojdem do normálnych nohavíc.”

Mariiny followeri z celého sveta oceňujú jej úprimnosť a otvorenosť o problémoch spojených s pôrodom, o ktorých nehovorí mnoho žien.

Spomenula tiež: “Chcem byť naozaj úprimná v tom, aké je to prejsť si niečim tak unikátnym a život pozmeňujúcim ako je pôrod troch detí naraz. Nikdy predtým som nevidela, nečítala alebo nepočula nič o trojičkách, bola to úplne neznáma oblasť. Je to niečo, čo by som rozhodne sledovala – je fascinujúce pozorovať niečo také od samého začiatku.”

Aj napriek všetkým strastiam vyzerá táto rodinka dokonalo šťastne.

Image credits: Triplets Of Copenhagen

Sledovatelia vyjadrujú Marii slová podpory a niektorí ju dokonca volajú “rock star”. “Som ohromená toľkou podporou po zverejnení svojich popôrodných fotgrafií. Ľudia z celého sveta mi píšu vľúdne slová.” povedala Maria.

Najdôležitejšie je, že všetky naše štyri deti sú zdravé a naozaj rozkošné.

Image credits: Triplets Of Copenhagen

Zdroj: boredpanda.com

0 replies on “Žena, ktorá čakala trojičky, ukázala svoje brucho pred a po pôrode. Mala aj tieto zdravotné problémy”