Zodpovedná prezidentka dovolenkuje s priateľom v Nízkych Tatrách – Pozrite si ich krásne fotky

Zuzana Čaputová, spolu s priateľom Jurajom Rizmanom, bývalým poradcom prezidentky a dnes poradcom Juraja Šeligu – podpredsedu NR SR, sa tento rok rozhodla dovolenkovať na Slovensku. Dvojica si vybrala oblasť Nízkych Tatier, kde trávia horúce letné dovolenkové dni.

Počas aktívneho oddychu si našla čas aj na uverejnenie fotografií priamo z dovolenky – z Ďumbiera, najvyššieho vrchu Nízkych Tatier.

K uverejneným fotografiám pridala aj popis: ,,S Jurajom obľubujeme horskú turistiku po Slovensku. A keďže nám vyšlo počasie, tak sme mohli obdivovať aj malebný výhľad z najvyššieho vrchu Nízkych Tatier, z Ďumbiera, ktorý sa nám naskytol. Pozdravujeme a prajeme vám ešte pekný deň.“ 

Slovákom sú dovolenkové fotografie prezidentky veľmi sympatické. Mnoho z nich jej v komentároch poprialo príjemnú dovolenku a ocenili aj športový styling bez elegantnej róby a výrazného líčenia.

Zdroj: Facebook/Zuzana Čaputová

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Zodpovedná prezidentka dovolenkuje s priateľom v Nízkych Tatrách – Pozrite si ich krásne fotky”