Mamička prijala svoje telo aké je: “Nie sme na tomto svete preto aby sme zdobili okolie bazénov!”

Leto je v plnom prúde a aj napriek prebiehajúcej pandémii si ľudia užívajú slnko a vodu. Niektorí odišli za slnkom za hranice, iní zas dovolenkujú doma. No je tu jedna vec, ktorá skôr trápi ženské pokolenie a to je ich telo.

Vyzliecť sa na pláži či pri bazéne do plaviek je pre niektoré z nich doslova utrpením. So svojim telom nie sú spokojné a pred inými “dokonalými” ženami by sa necítili dobre. Ale v prípade mamičky z Kanady to tak nie je, svoje telo tak už neskrýva aj keď iným by sa zdalo, že je plné nedostatkov. Podľa nej sú na svete oveľa dôležitejšie veci.

 

Sarah Nicole Landry (35), známa na Instagrame ako @thebirdspapaya, je jednou z najznámejších influenceriek v oblasti pozitívneho prijatia vlastného tela. Podľa nej by sme mali byť sami k sebe láskaví nezáležiac na tom či máme strie, ostávajúcu kožu alebo “pneumatiku” okolo brucha.

Sarah nabáda ženy aby nosili to čo chcú a viac sa zamerali na to aby si svoj život užívali a tvorili nové spomienky, ktoré si budú pamätať do konca života.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Sarah Nicole Landry (@thebirdspapaya), 29 Jún 2020 o 6:50 PDT

 

Za svoje telo sa nehanbí

Približne pred týždňom pridala na svoj Instagram fotku. V prvej časti pózuje a v druhej časti sa hrá so synom pričom jej na stehnách a okolí zadku vidno celulitídu. V popise sa rozpísala o tom ako každý stále hľadá tú “dobrú” stranu, z ktorej by sa odfotil. “Nech si vedieme naše životy s vedomím, že tu nie sme na to aby sme zdobili okolie bazénov a pláží. Nie sme tu preto aby sme stáli ako sochy na jednom mieste zo strachu, že ukážeme svoju “zlú stranu”. Sme tu na to aby sme žili. Sme tu na to aby sme existovali. Boli. Užívali si. Ak to budeme robiť, to všetko je naša “dobrá” strana,” napísala.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Sarah Nicole Landry (@thebirdspapaya), 3 Aug 2020 o 7:20 PDT

 

Potom sa svojich odberateľov opýtala, ktorú spomienku si skôr zapamätá – to, že pózovala pri bazéne alebo sa hrala so svojim synom? A to bolo vlastne jej cieľom, poukázať na spomienky, ktoré ukazujú našu “dobrú” stranu, znak toho, že žijeme. “Toto je to na čo by sme sa mali zamerať,” dodala Sarah. Preto by ste nemali zaháľať, hodiť sa do plaviek a ísť tvoriť spomienky, na ktoré si spätne spomeniete a zahreje Vás to pri srdci!

 

Aké plavky preferujete – dvojdielne alebo celé? A prečo?

zdroj: popsugar.com

0 replies on “Mamička prijala svoje telo aké je: “Nie sme na tomto svete preto aby sme zdobili okolie bazénov!””