Rhonda Byrne vám prezradí Najväčšie tajomstvo

 

Pred pár rokmi to bol megahit. Tajomstvo – The Secret od Rhondy Byrne. Knihu preložili do vyše 50-tich jazykov a v roku 2008 aj do slovenčiny. U nás sa dodnes z nej predalo vyše 130-tisíc výtlačkov, čo ju radí k absolútnym bestsellerom.
A teraz prišla Rhonda s pokračovaním, ktoré sa volá Najväčšie tajomstvo

„Som veľmi rada, že sa s vami môžem podeliť o svoju novú knihu Najväčšie tajomstvo. Veľmi ľahko sa nechávame uniesť našimi problémami, drámami v našich životoch. Stále novými udalosťami vo svete. A pri tom nám uniká najväčší objav, aký môžeme urobiť. Objav, ktorý je priamo pred nami. Objav, ktorý nás môže zbaviť trápenia a priviesť k trvalému šťastiu,“ hovorí vo videu pre slovenských čitateľov Rhonda Byrne: 

 

Tajomstvo – The Secret vás naučilo ako naplniť svoje túžby a objaviť svoju vnútornú moc. Novinka Najväčšie tajomstvo vám pomôže zbaviť sa svojich najväčších vnútorných nepriateľov, trápení, starostí a problémov, ktoré vás brzdia. Naučíte sa, ako odložiť starosti, ako potlačiť úzkosť a pochybnosti. Ako zo seba striasť negatívne myšlienky, ťaživé pocity a všetko to, čo vás spomaľuje, alebo bráni vám v napredovaní. 

Autorka sa rozhodla vo svojej ceste pokračovať, pretože čosi v jej vnútri ju nútilo hľadať ďalej. Po štrnástich rokoch sa rozhodla podeliť s čitateľmi o univerzálnu pravdu, ktorú odhalila. Kniha vyšla v edícii Ajna vydavateľstva IKAR. 

KEĎ RAZ ZISTÍŠ PRAVDU, SLOBODA JE TVOJA!

Najväčšie tajomstvo vás vezme poza hmotný svet až do toho spirituálneho, kde je možné všetko. Učenie, ktoré nájdete v tejto knihe, ponúka jednoduché praktické cvičenia a odhalenia, ktoré môžete okamžite využiť na zbavenie sa strachu, neistoty, úzkosti a bolesti. Najväčšie tajomstvo je majstrovským dielom, ktoré hocikde na svete ponúka jasné riešenie na ukončenie trápenia a odhaľuje im cestu k životu v skutočnom šťastí.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Rhonda Byrne vám prezradí Najväčšie tajomstvo”