Učiteľka prišla so super nápadom, ktorý zaujal každé dieťa v škole. Hovoria jej za to super učiteľka

Rebecca Bonner, učiteľka na základnej škole v Texase, sa predviedla v šatách, ktoré jej navrhli jej študenti.

46-ročná pani učiteľka požiadala 580 detí vo veku od 3 – 11 rokov aby na jej šaty nakreslili čokoľvek. Chcela si ich obliecť na školskú akciu o umení.  Deti z Mcauliffe Elementary School zanechali na jej krémových šatách pestrú škálu farieb, tvarov a postavičiek.

Rebeccina dcéra Charlece sa podelila o fotografiu svojej maminy, ktorá sa začala na internete rýchlo šíriť. “Moja mamina je najlepšia učiteľka výtvarnej výchovy všetkých čias!” okomentovala fotku hrdá dcéra.

“Zaobstarala si šaty a požiadala každého svojho žiaka aby na ne niečo nakreslil. Takto vyzerala dnes večer na školskej akcii.”

Toto krásne gesto nadchlo mnoho ľudí a fotka obdržala vyše 100 000 like-ov. Rebecca fotku okomentovala slovami, že miluje svoju prácu a bola potešená možnosťou reprezentovať prácu svojich žiakov. Šaty si kúpila cez stránku Amazon. Boli previazané červenou stuhou v oblasti pása a kresby tak dokonale podčiarkla.

Deti na nich pracovali 2 týždne. Jedna fanúšička pod fotku uviedla:” Tvoja mamina je typ učiteľa, ktorý zmení deťom život a nikdy na ňu nezabudnú.” Iná osoba uviedla:

“Tvoja mamička je národným pokladom a mala by mať ochranku. Moja učiteľka výtvarnej výchovy do mňa vštepila lásku k umeniu. Rebecca robí skvelú prácu.”

Cieľom pani učiteľky bolo inšpirovať mladých ľudí a podnietiť ich milovať umenie.

0 replies on “Učiteľka prišla so super nápadom, ktorý zaujal každé dieťa v škole. Hovoria jej za to super učiteľka”