Vodič kamiónu zachránil túlavého psa. Bol ohromený, keď mu pes ukázal v lese TOTO

Dan je jedným z vodičov kamiónu, ktorí trávia väčšinu roka mimo domova. Muž sa zastavil pri lese, aby si pretiahol kosti a zjedol niečo na sviežom vzduchu, keď sa náhle ukázalo, že má spoločnosť …

Malého túlavého psíka prilákala vôňa jedla.

Dan nemal svedomie, aby ho nechal samého v lese, ale nevedel, že má tento psík istý plán … Svojho nového priateľa vzal do auta, ale psík začal štekať a poskakovať, hoci bol doteraz veľmi pokojný a priateľský. Vedený intuíciou Dan psa pustil a ten mu dával jasne poznať, aby ho nasledoval.

Ukázalo sa, že sa pes staral o králika! Nevieme, ako títo dvaja skončili v lese, pravdepodobne ich niekto vyhodil … Dan vzal zvieratá do nákladiaku, podelil sa s nimi o svoje jedlo a následne ich odviedol do najbližšieho útulku pre zvieratá.

V útulku nemali pochýb o tom, že si taký milý pár rýchlo nájde nového majiteľa. Vďaka vodičovi dostali zvieratka šancu na nový život.

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Vodič kamiónu zachránil túlavého psa. Bol ohromený, keď mu pes ukázal v lese TOTO”