Ženy sa obudili do mamičky, ktorá si chcela dať piercing do bradavky. Také reakcie ale nečakala

Čas.sk upozornil na príspevok v jednej z facebookových skupín, pod ktorým sa strhla vášnivá debata. Žena v ňom napísala, že si chce piercingom skrášliť intímne partie. Mnohé iné Slovensky jej na to napísali komentáre, v ktorých si nedávali servítku pred ústa. Celá debata začala otázkou:  Babenky, máte niektorá piercing v bradavke? Ja sa chystám, prežijem to?“ 

Na túto otázku sa dočkala mnohých komentárov od žien, ktoré jej chceli poradiť, pretože podobný zákrok podstúpili, no iné jej napísali komentáre, ktoré neboli ani trochu príjemné. Jeden z nich znel: “No odporné. Ako sa to môže niekomu páčiť? Je to ako zo sado-maso porna.” Podobných príspevkov tam bolo viac než dosť. Mnoho žien ju odsúdilo a tvrdili, že je poriadne hlúpa. Našli sa tam aj komentáre ako: “Načo je toto dobré? Podľa mňa je to otrasné, ale keď sa to vám páči…”

Niektoré ženy jej chceli milo poradiť aby myslela na budúcnosť: “Moja, myslím, že je to voči tvojim (budúcim) detičkám nezodpovedné. Nechať sa ničiť pre parádu…”

Avšak celkovo mali prevahu komentáre, v ktorých ženu nestretlo pochopenie: ,,Vážne to myslíš? K čomu ti to je dobré. Sama seba trápiť a zbytočne. Ľutujem tvojich rodičov. Už neviete, čo od dobroty.” Niektorí dokonca napísali, že s týmto nápadom určite nie je inteligentná, pretože normálnej inteligentnej žene by to ani nenapadlo. Našli sa aj takí, ktorí ženu pochopili: “Ona sa pýta, či máte niektorá piercing v bradavke, nie, či sa vám to páči a či s tým bude môcť kojiť?! Bože, však čítajte.”

Prekvapená žena však všetkým neprajníčkam vytrela zrak. Odpovedala im: „Babenky, ja sa pýtam, či to bolí a nemusíte ľutovať mojich rodičov, mám už po 30-tke. A inak dieťa už mám a druhé nemôžem mať. Ďakujem.“ Svojim vyjadrením dala najavo, že je normálne rozmyšľajúca dospelá žena, ktorá nič neriskuje.

0 replies on “Ženy sa obudili do mamičky, ktorá si chcela dať piercing do bradavky. Také reakcie ale nečakala”