10 rebelských celebrít, ktoré hrajú podľa vlastných pravidiel. Na ich správanie tak nemá nikto dosah

Od celebrít sa očakáva, že budú vždy vyzerať a správať sa perfektne, no čoraz viac hviezd tieto očakávania odmieta splniť. Namiesto toho si vytvárajú vlastné pravidlá a vyrezávajú si svoje jedinečné cesty k úspechu.

Hollywoodom otriasli porušovatelia pravidiel, a hoci niektorí nemusia súhlasiť s ich rebelantskými spôsobmi vyjadrovania, tieto celebrity si stoja za tým, v čo veria. Obdivujeme tieto silné osobnosti, ktoré sa neboja povedať svoju pravdu.

1. Pink

Pink láme bariéry a spieva o feminizme, posilnení postavenia žien a rodových rolách od samého začiatku svojej kariéry. V 90-tých rokoch, keď začala vystupovať na pódiu, väčšina speváčok popovej hudby vyzerala ako bábiky Barbie a spievali väčšinou o vymyslených vzťahoch. Pink sa rozhodne nestarala o to, aby bola tradičným ženským vzorom a iní hudobníci ju opísali ako rebelku. Tiež sa stavia proti body shamingu a tvrdí, že jej zdravá váha je výsledkom toho, že je šťastná.

2. Amy Schumer

Oceňovaná herečka sa od začiatku svojej hollywoodskej kariéry nikdy nedržala späť. Jej jedinečný zmysel pre humor a vtipy si získali milióny sŕdc. Schumer nevyzerá ako typická hollywoodska hviezda a nezdá sa, že by ju to trápilo.

3. Polar

© Polar / YouTube

Virtuálna 3D speváčka Polar je učebnicovou definíciou tínedžerského rebela. Žije dvojitý život ako priemerná školáčka, ktorá sa po zhasnutí svetiel premení na speváčku. ,,Ľudia chcú, aby som dodržiavala ich hlúpe pravidlá. Ale ja nič také robiť nebudem a nikto ma nezastaví,“ spieva vo svojej novej pesničke „Close to You“.

4. Rihanna

Zlé dievča, Riri má rozhodne rebelantskú osobnosť a to sa odráža aj v jej hudbe, rozhovoroch a určite aj v jej módnych rozhodnutiach. Speváčka uviedla na trh svoj odevný rad Fenty, ktorý oslavuje kreativitu a silu. „Milujem silné siluety a to je to, čo chcem touto kolekciou dosiahnuť, aby ženy vyzerali sebavedomo“.

5. Adele

Oceňovaná speváčka dokázala, že nechce hrať podľa pravidiel nikoho iného a uprostred svojho kariérneho vzostupu si dala 5-ročnú prestávku. Hoci jej manažéri boli proti, Adele vedela, že na prvé miesto musí dať seba. „Ak neustále pracujem, moje vzťahy zlyhávajú. Takže aspoň teraz môžem mať dosť času na to, aby som napísala šťastnú nahrávku, bola zamilovaná a spokojná“.

6. Miley Cyrus

Miley Cyrus mala typický vzhľad Disney princeznej, keď hrala Hannah Montanu v ikonickom tínedžerskom sitcome. Speváčka však priznáva, že vtedy sa nikdy necítila sama sebou. „Odkedy som mal 11 rokov, bolo to iba, ,,si popová hviezda! To znamená, že musíš byť blondínka, mať dlhé vlasy a obliekať si iba trblietavé a priliehavé veci. Bola som stvorená, aby som vyzerala ako niekto, kým nie som“.

Neskôr Cyrus našla svoj štýl a stala sa rebelskou módnou ikonou. „Nechcem vyzerať pekne. Chcem vyzerať tvrdohlavo“.

7. Lady Gaga

Lady Gaga je jednou z najneobvyklejších a najunikátnejších umelkýň a priznáva, že sa nikdy nechcela niekomu podobať. „Keď som vyrastala, vždy mi hovorili, že som rebel. Počúvala som slová ako, „príliš vzdoruješ“ a „prečo sa tak obliekaš“. Ale ja som pokračoval v tom, čo som chcela a nosila som to, čo som chcela.”

8. Rebel Wilson

Jej meno hovorí samo za seba a Rebel Wilson rozhodne nie je typická hollywoodska hviezda. Zdá sa, že sa nestará o to, či vyzerá trápne alebo hlúpo a obhajuje svoje právo zostať verná sama sebe. Hviezda Pitch Perfect sa nedávno dostala na titulné stránky za svoju neuveriteľnú cestu chudnutia.

9. Madonna

Madonna, jedna z najväčších rebeliek v Hollywoode, nás neprestáva udivovať svojimi výraznými outfitmi a neuveriteľnými výkonmi. Speváčka priznáva, že jej osobnosť má dve stránky. „Tú rebelantskejšiu, provokatívnejšiu a romantickejšiu, zraniteľnú.“

10. Zendaya

Ocenená herečka využila svoj status celebrity na podporu rovnosti a čiernej kultúry. Po tom, čo sa na Oscaroch hanbila za nosenie dredov, zverejnila na Twitteri silný odkaz, aby bojovala proti stereotypom.

„Už teraz existuje v spoločnosti tvrdá kritika vlasov Afroameričanov. Ľudia sa rozhodnú súdiť ostatných na základe ich vlasov. Tým, že som mala zapletené vlasy na červenom koberci, som ich chcela ukázať v pozitívnom svetle a pripomenúť ľuďom tmavej pleti, že naše vlasy sú dosť dobré.“

Zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “10 rebelských celebrít, ktoré hrajú podľa vlastných pravidiel. Na ich správanie tak nemá nikto dosah”