piatok, 19 júla, 2024

15 dôvodov, prečo sú Váhy najúžasnejším znamením zverokruhu. Čítajte ďalej

Jediným neživotným znamením zverokruhu sú Váhy, druhé znamenie vzdušného elementu.

Charakteristickým znakom predstaviteľov tohto znamenia je túžba po harmónii, vo všetkom. Citlivý na krásu, rodení diplomati, s vytrvalým duchom a neochvejnou túžbou vyhrať v akejkoľvek súťaži. Váhy neraz vystupujú v úlohe sudcov, rovnako ako právnikov.

Vytrvalosť, spoľahlivosť a tvorivá sila sú najlepšími vlastnosťami tohto znamenia!

Toto je 15 ďalších skvelých vlastností, ktoré robia Váhy takými výnimočnými…

 1. Vychádzajú s ostatnými

Váhy si obľúbite takmer okamžite. Je to preto, že sú schopné u každého vytvoriť pocit dôležitosti a zaujímavosti. Sú skvelí poslucháči. Váhy si sú dobré vedomé vašich citov. Sú schopní dokonale predpovedať dôsledky svojich vlastných, ale aj cudzích činov. To všetko pre to, že sú veľmi pozorní a majú výnimočné schopnosti vnímania. Snažia sa byť v blízkosti ľudí, ktorých majú radi a preferujú dlhoročné priateľstvá. Zároveň nenávidia povrchných ľudí a okamžite vás vylúčia z okruhu priateľov, ak si všimnú akúkoľvek formu neúprimnosti či pokrytectva.

 

 1. Sú to dobrí ľudia

Váhy vám nesľúbia vyriešenie všetkých vašich problémov, no v prípade, že je to nevyhnutné, urobia čokoľvek, len aby vám mohli pomôcť. V prípade, že potrebujete emocionálnu podporu, obráťte sa na Váhy. Rozoženú vaše starosti a pochybnosti jedným mihom!

Nič nenarušuje ich vnútorný svet viac ako negatívni ľudia. Preto niet divu, že ich okolie by malo byť naladené pozitívne a malo by sa snažiť vyhýbať konfliktom. Ak sa tak nestane, Váhy budú týmito ľuďmi frustrované a prestanú s nimi komunikovať.

 

 1. Sú to rodení diplomati

 

Nikto nedokáže zvládnuť nepríjemné situácie lepšie ako Váhy. Patria k vychýreným diplomatom a s ľahkosťou objasnia akékoľvek zvláštnosti. Zároveň to však robia so štýlom a eleganciou.

Váhy sa radi obklopujú inými ľuďmi. Smejú sa, trávia hodiny diskutovaním o najrôznejších absurditách ale aj zložitých témach – práve to ich robí šťastnými. Váhy – tvorivé duše, ktoré potrebujú komunikáciu.

 

 1. Sú zvedaví

Váhy patria medzi vzdušné znamenie, preto sa usilujú o vlastný rozvoj. Sila a inteligencia je pre nich mimoriadne dôležitá.

Vždy sa snažia myslieť racionálne. V každej situácii hľadajú spôsoby, ako vyriešiť domáce alebo pracovné problémy. Ich prirodzená zvedavosť im neumožňuje usadiť sa na jednom mieste a vždy sa chcú pohnúť vpred.

 

 1. Sú obetaví

 

Predstavitelia tohto znamenia sú vnímaví a zaujímajú sa o to, čo sa deje v životoch ich blízkych. Dokonca aj v prípade konfliktu sa snažia o čo najrýchlejšie vyriešenie a neraz to je na úkor ich charizmy a láskavosti.

Na pomoc blížnemu nepotrebujú veľa dôvodov. Sú vždy radi, ak môžu podať pomocnú ruku bez toho, aby požadovali niečo na oplátku. Avšak v prípade, že sa to rozhodnete neužiť, riskujete, že vás zo svojho života okamžite odstrihnú.

 

 1. Vedia vytvárať priateľstvá

Ľudia vyhľadávajú Váhy aj vtedy, ak majú problémy, pretože sa vedia na danú situáciu pozrieť s nadhľadom. Váhy sa pred vyvodením záveru snaží porozumieť všetkým uhlom pohľadu.

Prirodzene, takéto správanie ľudí priťahuje a preto majú Váhy okolo seba vždy správnych a spoľahlivých priateľov.  A hoci sa Váhy nikdy nebudú priateliť s darebákom, kvôli priateľom sú pripravení podpísať zmluvu hoci aj so samotným diablom.

 

 1. Majú výborný vkus

 

Váhy sú pod vplyvom Venuše, ktorá je dodnes stotožňovaná s bohyňou krásy a lásky. Váhy si dokážu ceniť krásu vo všetkom: v priateľoch a blízkych, v umení, písaní a hudbe…

Preto venujú o niečo viac pozornosti interiéru a dizajnu. Sú hrdí na svoj vkus a majú na to právo! Neskrývajú však skutočnosť, že milujú všetko krásne a kvalitné.

 

 1. Sú to perfekcionisti

Váhy sa snažia vždy nájsť ten najlepší, najdokonalejší a najharmonickejší spôsob života. V ich ideálnom svete je všetko vyvážené a spravodlivé. V takomto svete jednoducho neexistujú žiadne konflikty.

Samozrejme, ideálny svet neexistuje. Toto je hlavné klamanie v živote Váhy. Preto sa neustále snažia dosiahnuť svoju vlastnú dokonalosť.

 

 1. Sú spravodliví

Váhy sú perfektní šéfovia. Vedia riadiť energiu druhých ľudí a zároveň nezneužívajú svoje schopnosti na osobný prospech.

Spravodlivosť je pre nich alfou a omegou, preto od iných nikdy nevyžadujú viac, ako im môžu dať.

Váhy k práci pristupujú s úprimným záujmom a cenia si zdravé vzťahy kolektívu. Preto aj oni robia všetko preto, aby v ňom udržali harmóniu a uvoľnenú atmosféru.

 

 1. Skutoční romantici

 

Váhy milujú celým svojím srdcom. Ak máte šťastie a ste milovaní niekým, kto je narodený v tomto znamení, môžete si byť istí: ste v dobrých rukách!

Váhy chcú, aby ich partneri vedeli a cítili, že sa o nich starajú. Sú schopní nielen malých príjemných prekvapení, ale aj širokých gest. Ak ste s nimi mali, alebo ešte stále máte romantický vzťah, vedzte, že nech sa stane čokoľvek, budete si to pamätať do smrti!

 

 1. Vedia ako si užívať život

Váhy sú zvyčajne veľmi kultivovaní ľudia. Cení si svoje sociálne prostredie a prírodu. Zvyčajne sú dobre sčítaní, dobre informovaní a štýlovo oblečení.

Sú rovnako schopní oceniť farebný západ slnka, ako aj hlbokú konverzáciu. Je to práve táto schopnosť nájsť vo všetkom potešenie, čo im umožňuje žiť pokojný život.

 

 1. Pracujú svedomito

Hoci sa Váha často krát považuje za lenivého človeka, skutočnosť je taká, že celá vec stoji vo výbere kariéry. Ak si zvolia tú správnu cestu, potom dokážu dosiahnuť všetko, čo si zaumienia!

Okrem toho, Váhy vždy žnú úspechy v spoločenskom živote, pretože sa nikdy nezastavia na rebríčku svojich dosiahnutých cieľov. Netolerujú priemernosť a vždy požadujú viac, ako od seba, tak aj od ostatných.

 

 1. Milujú dobrodružstvá

 

Ako sme už spomínali, Váhy nedokážu dlho sedieť na jednom mieste a nie sú zástancami monotónnosti. Ich život musí byť obohatený o zaujímavé udalosti, dobrodružstvá, cestovanie a podobne.

Nájdenie človeka podobného temperamentu možno nazvať skutočným šťastím. Preto, ak aj vy máte radi dobrodružstvá, držte sa zástupcov tohto znamenia! Nebudete ľutovať!

 

 1. Sú atraktívni

Príťažlivosť u Váh nie je žiadnou novinkou, hoci, samozrejme, nie všetci patria k tým najväčším krásavcom a kráskam. Ich krása však tkvie v prirodzenosti.

Z tohto dôvodu nemusia tvrdo makať, len aby to bolo na nich vidieť. Nesnažia sa úmyselne o uznanie, no aj napriek tomu ho stále dostávajú. Osobnosť Váhy pritiahne prakticky každého – bez výnimky!

 

 1. Nie sú egoisti

Váhy – verní partneri a milenci, ktorí kladú vaše potreby nad ich vlastné. O láske na prvý pohľad si myslia, že existuje len v romantických filmoch.

Vo vzťahu, sú opatrní, len ťažko od nich môžete očakávať sex na prvom rande. Hľadajú naozaj silné prepojenie. Ale keď ho nájdu, budú vás obklopovať takou starostlivosťou, že o ktorej ostatní budú môcť len snívať.

 

Súhlasíte s týmito tvrdeniami? Podeľte sa o ne so všetkými známymi narodenými v tomto znamení!

Zaujal Vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Ďakujeme 🙂

Najnovšie

Nikdy to nerobte po smrti milovanej osoby. Môže to skončiť dramaticky a fatálne

Smrť blízkej osoby a pro jej strate je jednou...

Ako často by ste si mali meniť spodnú bielizeň? Lekárka uvádza prekvapivé skutočnosti

V dnešnom uponáhľanom svete je ľahké zabudnúť na základy...

On je futbalová hviezda, ona jeho šéfka. A bude to poriadne iskriť!

Vi Keelandová je stávka na istotu, ak máte rady...

Prečítaj si aj

Nikdy to nerobte po smrti milovanej osoby. Môže to skončiť dramaticky a fatálne

Smrť blízkej osoby a pro jej strate je jednou...

Ako často by ste si mali meniť spodnú bielizeň? Lekárka uvádza prekvapivé skutočnosti

V dnešnom uponáhľanom svete je ľahké zabudnúť na základy...

On je futbalová hviezda, ona jeho šéfka. A bude to poriadne iskriť!

Vi Keelandová je stávka na istotu, ak máte rady...

Gynekológovia odhaľujú zákulisie svojej práce. Tieto priznania prekvapia každú pacientku

V poslednej dobe sa sociálne siete stali arénou pre...
Romana
Romana
Volám sa Romana a som redaktorkou pre portál Mysmezeny.sk Medzi moje obľúbené témy patrí história, vzťahy a náboženstvo 🙏

Nikdy to nerobte po smrti milovanej osoby. Môže to skončiť dramaticky a fatálne

Smrť blízkej osoby a pro jej strate je jednou z najťažších skúseností, akej môže človek čeliť. Je to chvíľa plná bolesti, smútku a zmätku,...

Ako často by ste si mali meniť spodnú bielizeň? Lekárka uvádza prekvapivé skutočnosti

V dnešnom uponáhľanom svete je ľahké zabudnúť na základy osobnej hygieny, ktoré sú kľúčové pre naše zdravie a pohodu.Jedným z takýchto prvkov, ktorý sa...

On je futbalová hviezda, ona jeho šéfka. A bude to poriadne iskriť!

Vi Keelandová je stávka na istotu, ak máte rady zábavné a pikantné romance. A novinka Nerovná hra je o tom, ako zakázané ovocie chutí najlepšie...Spoznáme Bellu,...
Verified by MonsterInsights