Ďalší herec v politike. K Pellegriniho Hlasu sa pridal už aj známy herec….

Aj napriek tomu, že politická strana Hlas-SD vznikla len pred rokom, aktuálne je v jej radoch hneď niekoľko známych osobností, ktorí pochádzajú nie len z politického prostredia. Na čele tejto mimoparlamentnej strany je Peter Pellegrini.

Spolu s ním sa zo strany SMER-SD rozhodli do Hlasu prestúpiť aj iní poslanci a to Denisa Saková, Richard Raši a Erik Tomáš.

Rady Hlasu sa v týchto dňoch mali podľa informácií portálu Plus Jeden Deň rozšíriť. Do strany mal Pellegrini prilákať aj známeho komika a herca Igora Adamca, ktorého určite poznáte z detskej rannej relácie Kakao s Martinom Vanekom či zo seriálu Mafstory.

Komik sa okrem významných postov v televíznej brandži, pohyboval v minulosti aj v politických kruhoch, kedy bol štátnym tajomníkom na ministerstve kultúry. Hovorí sa, že do strany mal okrem Adamca vstúpiť aj Martin Kližan, úspešný slovenský tenista, ktorému sa počas svojej tenisovej kariéry podarilo vyhrať niekoľko významných turnajov.

Zdroj: hitky.sk

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Ďalší herec v politike. K Pellegriniho Hlasu sa pridal už aj známy herec….”