Jaroslav Naď žaluje dvoch slovenských politikov! ” Nedovolím, aby zúfalé pokusy o…

Minister obrany Jaroslav Naď na Facebooku oznámil, že v pondelok ráno podal tresne oznámenie na Kotlebu a Mazuráka. Dôvodom má byť šírenie nepravdivých informácií o projekte MOVIR.

Naď poslancov obviňuje z manipulácie dôverčivých ľudí a zbytočného strašenia obyvateľov. Politická dvojica totiž, podľa všetkého, šírila hoaxy o koncentračných táboroch, do ktorých majú byť umiestňované nezaočkované osoby.

J. Naď podáva trestné oznámenie na M. Kotlebu a M. Mazureka. Chce, aby stiahli video | TVnoviny.sk

foto: TVnoviny

Podľa Naďa takéto “zúfalé pokusy neodborníkov” len narúšajú dôveru obyvateľov v Ozbrojené sily SR.

Ministerstvo obrany SR v žiadnom prípade nevytvára a neplánuje vytvárať ,,tábory pre neočkovaných ľudí“ nezavádza na Slovensku ,,totalitu“ ani ,,nový svetový poriadok.” vysvetľuje Naď.

Na príspevok vzápätí zareagoval Milan Mazurek:  „Minister obrany SR dostal jeden zo svojich záchvatov a ide na mňa podať trestné oznámenie, pretože som zverejnil informácie o chorom a totalitnom projekte MOVIR, na ktorom pracuje Technická univerzita v Košiciach. Som nesmierne rád, že Naď nevie udržať svoje dámske hormóny na uzde a vďaka jeho počinu sa o tomto odpornom projekte môže dozvedieť celé Slovensko. Ľudia si zaslúžia vedieť pravdu,“  vyjadril sa na Facebooku.

Projekt MOVIR má podľa TUKE slúžiť na vytvorenie a otestovanie mobilného monitorovacieho systému určeného na ochranu izolovaných skupín obyvateľstva pred šírením vírusových ochorení, a na ochranu obyvateľstva pred izolovanou skupinou identifikovanou ako zdroj rizika.

zdroj: hitky.sk

 

0 replies on “Jaroslav Naď žaluje dvoch slovenských politikov! ” Nedovolím, aby zúfalé pokusy o…”