Trápia vás bolavé a potiace sa chodidlá? Skúsila som bobkový list a pomohlo. Babský recept poznám dlhé roky

Sú vaše nohy často unavené? Omdlievate pri myšlienke na vysoké opätky?

Povieme vám, ako sa zbaviť bolesti nôh v pohodlí domova. Tento úžasný recept je vhodný aj pre starších ľudí a pacientov s aterosklerózou.

green leaves on black background                    unsplash

Budete potrebovať 3 balenia bobkového listu.

10 litrový hrniec naplňte vodou, nasypte doň jedno balenie bobkových listov a priveďte k varu. Vodu ochlaďte na teplotu, ktorá vám umožní ponoriť si do nej chodidlá. Počkajte 20 minút a ihneď po procedúre si navlečte vlnené ponožky. Nevylievajte vodu, budete ju potrebovať na ďalší postup.

Na druhý deň vložte balíček bobkových listov do vody, ktorá vám zostala z predchádzajúceho postupu, a priveďte k varu. Vodu mierne ochlaďte a namočte do nej nohy na 20 minút.

Na druhý deň urobte to isté. Budete mať pocit, že chodenie sa stalo oveľa jednoduchším. Týmto postupom sa zbavíte bolesti a opuchu. Takto si môžete ošetrovať nohy raz za šesť mesiacov.

Bobkový list proti poteniu nôh

Aby ste sa zbavili nadmerného potenia nôh, vylúhujte v v hrnci 20-40 bobkových listov. Pred každým spaním si urobte kúpeľ na chodidlá.

Dúfame, že tento článok bude pre vás užitočný a pomôže zbaviť sa bolesti nôh. Podeľte sa o neho aj s vašimi priateľmi! 

 

Zdroj: otozh.com.ua

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsov, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Trápia vás bolavé a potiace sa chodidlá? Skúsila som bobkový list a pomohlo. Babský recept poznám dlhé roky”