Aj napriek upozorneniu polície je fitnescentrum v čiernom okrese stále otvorené

Majiteľ posilňovne v Topoľčanoch, ktoré sa nachádzajú v čiernej farbe covid automatu, sa rozhodol fitnescentrum nezatvoriť a tým porušiť platné protipandemické opatrenia.

Pre televíziu Markíza tvrdí: „Žiadna právna záväznosť zatvoriť pre nás nie je, hneď ako sa ocitneme v čiernom okrese.“

Na kontrolu prevádzy prišli aj hygienici, ktorí však kontrolu nevykonali z dôvodu, že v prevádzke nebol prítomný jej majiteľ. Martin Gajňák, majiteľ, potvrdil, že v prevádzke sa dodržiavajú všetky potrebné opatrenia, no zatvoriť ju nemieni.

Ľudia, ktorí posilňovňu navštevujú, dokonca potvrdili, že otvorené majú nie len pre zaočkovaných, ale pre všetkých a to aj pre nezaočkovaných a neotestovaných ľudí.

Takto fungujúca prevádzka je však povolená len v okresoch, ktoré sa nachádzajú v maximálne oranžovej farbe automatu.

Zaočkovaní a ľudia spadajúci do režimu OTP môžu navštevovať prevádzky v červenom okrese a v bordovom okrese si už žiaľ vo fitnescentre nezacvičí nikto. Celú reportáž si môžete pozrieť na tvnoviny.sk

Zdroj: ÚVZ SR

Zdroj: refresher.sk

markiza.sk

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsov, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Aj napriek upozorneniu polície je fitnescentrum v čiernom okrese stále otvorené”