Covidu podľahol aj popierač kovidu Miroslav, ktorý protestoval pred Lidlom a mobilnými očkovacími jednotkami

Len pred pár týždami Slovenskom zarezonoval prípad protestujúcich ľudí pred Lidlom a pred mobilnými očkovacími jednotkami Žilinského samosprávneho kraja, ktorí patrili medzi skupinku rozzúrených hoaxerov, ktorí od začiatku pandémie šírili konšpiračné teórie o očkovaní a rúškach.

Krátko po ich proteste pred Lidlom však jeden z nich skončil s covidom v nemocnici. V priebehu dnešného dňa informoval poslanec Peter Vons (OĽaNO), že práve tento antivaxer covidu podľahol.

Antivaxer Miroslav bol spolužiakom poslanca Vonsa. Poslanec z politickej strany OĽaNO na sociálnej sieti uverejnil príspevok, v ktorom sa rozlúčil s antivaxerom Miroslavom:

,,Dnes večer som dostal smutnú správu. Zomrel môj bývalý žiak so strojárenského učilišťa v Martine, Mirko Košarišťan. Zblížilo nás veľa vecí a stali sme sa kamarátmi.

Mirko mal môj obrovský obdiv pretože ako vyučený obrábač kovov bez právnického vzdelania vyhrával súdy.” Poslanec v príspevku napísal, že antivaxer Miroslav bol dobrý človek, ktorý pred exekúciami už zachránil mnohých ľudí. Poslanec v príspevku pokračoval:

„Mirko, ďakujeme ti. Budeš veľmi, veľmi chýbať nám, čo sme ťa poznali a mali radi, ale budeš chýbať najmä tvojej rodine a mame Aničke, ktorá ťa často sprevádzala po súdoch po celom Slovensku. Žiaľ, prehral si boj s covidom. Odpočívaj v pokoji.“

Zdroj: Facebook/Peter Vons

refresher.sk

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsov, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Covidu podľahol aj popierač kovidu Miroslav, ktorý protestoval pred Lidlom a mobilnými očkovacími jednotkami”