Dieťa zomrie pri hroznej autonehode, ale nakoniec zachráni tri životy – Ako je to možné?

Slobodná matka Jamie Yarrish a jej 1-ročná dcéra Jaelynn boli na ceste v Cliftone v štáte New Jersey, keď sa stali účastníkmi dopravnej nehody s nákladným autom.

Matku aj dcéru urýchlene previezli do nemocnice. Zatiaľ čo Jamie, ktorá utrpela viaceré zranenia a krvácanie do mozgu, prežila a zotavila sa, jej dievčatko zomrelo týždeň po tragickej havárii.

Jaelynn bola energické dievčatko, ktoré len týždeň pred nehodou oslávilo svoje prvé narodeniny. V časoch šoku a smútku našla jej rodina silu urobiť rozhodnutie, ktoré zachránilo životy ďalších troch detí. Jaelynnine orgány sa rodičia rozhodli darovať.

GoFundMe

,,Jaelynn je hrdinka,” povedala sesternica dieťaťa Kimmy Laverty, pre Daily Voice. „Zachránila tri deti, ktoré už nepotrebujú orgány a život zachraňujúce operácie. Tieto tri deti boli obdarené krásou a milujúcou dušou. Milujme svoje rodiny, pretože nikdy nevieme, kedy príde náš čas.”

Jamie prišla o svoj najvzácnejší šperk, no útechu našla v tom, že jej drobec pomohol trom ďalším deťom pokračovať v živote tým, že ich zachránila.

Zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsov, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Dieťa zomrie pri hroznej autonehode, ale nakoniec zachráni tri životy – Ako je to možné?”