„Môj manžel je gay a je mi s ním dobre“ hovorí manželka, ktorá má vzťah s gejom

Ako sa bežne hovorí, láska sa deje tými najneočakávanejšími spôsobmi a ľúbostný príbeh, ktorý zdieľa táto rodina je naozaj ten, ktorý si treba pamätať. Od jednoduchého „stretnutia a pozdravu“ až po úplné akceptovanie manželstva so zmiešanou orientáciou inšpiruje mnoho ľudí na celom svete.

Dnes by sme sa s vami chceli podeli o jedinečný príbeh lásky, ktorý môže byť inšpiráciou pre mnoho párov.

Matthew Nielson je veľmi skromný gay otec, ktorý je ženatý s Brynn Embley, obetavou a vášnivou mladou ženou. Majú 2 krásne dcéry, Guinevere a Amandine.

Všetko to začalo, keď sa títo dvaja stretli. Oduševnený Matthewov úsmev, ktorý podlomil Brynn kolená. Okamžite pocítili spojenie. Obaja vyjadrili svoju lásku ku knihám a Harrymu Potterovi, a rovnaký názor na sociálne otázky.

Po niekoľkých živých stretnutiach a zábavných dobrodružstvách sa Matthew rozhodol, že je čas povedať Brynn, že je gay. Prekvapivo to bolo Brynn jedno. V skutočnosti bola nadšená, keď vedela, že sa rozhodol tráviť čas s ňou a na jeho sexuálnej orientácii nezáležalo. Bola to pravá láska!

Hoci niektorí ľudia boli pobúrení, keď počuli o ich vzťahu so zmiešanou orientáciou, priatelia a rodina prijali ich lásku. Boli ľudia, ktorí sa tým inšpirovali a dokonca im poďakovali za zverejnenie ich vzťahu.

,,Rozprávanie o sexualite je významnou súčasťou nášho života. Je súčasťou toho, kým sme.“

Ako väčšina vzťahov, aj tento poznačili vzostupy a pády, niekoľko zlomených sŕdc, ale ich láska bola vždy prítomná a ich iskra nikdy nezhasla. Už po pár mesiacoch sa táto dvojica rozhodla vziať v Utahu a medové týždne strávili len užívaním si vzájomnej prítomnosti!

Kvôli ich presvedčeniu a názorom na sociálne otázky, vládla v ich vzťahu určitá neistota. Začali sa pýtať, či ich manželstvo bude fungovať z hľadiska intimity a fyzickej príťažlivosti. Určite tam však bola chémia aj v iných aspektoch, napríklad v ich spoločnej láske k cestovaniu a knihám.

,,Vzájomná posadnutosť knihami a cestovaním môže zjavne urobiť veľa pre vzťah.“

Každé manželstvo má svoje chyby. Najdôležitejším prvkom, ktorý si treba zapamätať je, že láska a rešpekt zvíťazia nad všetkým. Pokiaľ je tento aspekt prítomný, všetko sa dá zvládnuť, dokonca aj ten najjedinečnejší vzťah zo všetkých!

,,Najláskavejšia vec, ktorú mi Matthew kedy povedal bola, že ho nikdy neomrzím.“

Tento pár sa naučil veľa o sebe a o komunite LGBTQIA+, a tak sa rozhodli šíriť toto povedomie do sveta vytvorením účtu na Instagrame a zverejnením ich vzťahu. ,,Sme tak šťastní, že naše posolstvo pomáha ostatným cítiť uznanie a lásku, ktorá im chýba.“

Rodina teraz žije v Michigane so svojimi 2 dcérami. Chcú sa naďalej deliť o svoju lásku so zvyškom sveta v nádeji, že prinesú mier a rovnosť všetkým.

Zdroj
Zdroj foto: Instagram

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “„Môj manžel je gay a je mi s ním dobre“ hovorí manželka, ktorá má vzťah s gejom”