Opatrovateľka urobí rozhodnutie pri umierajucom dievčatku, ktoré vás dojme

Ak ste niekedy boli opatrovateľkou, budete vedieť, aké bremeno alebo zodpovednosť spočíva na vás, keď sa staráte o deti, ktoré nie sú vaše.

Existuje veľa opatrovateliek, ktoré berú túto zodpovednosť a prácu veľmi vážne a určite idú nad rámec toho, čo ich rodičia požadujú, bezpochyby!

Kiersten Miles sa starala o tri deti Georga a Farru Roskových, no keď bol život jedného z detí ohrozený, Kiersten musela urobiť desivé rozhodnutie, ktoré zmenilo jej život. Roskoovci však budú navždy vďační za rozhodnutie, ktoré urobila!

Facebook

22-ročná študentka z New Jersey, Kiersten Miles, si potrebovala nájsť prácu, aby mohla študovať. Cez známeho sa rozhodla kontaktovať rodinu Roskových a krátko na to, pre nich začala pracovať.

Kiersten si rýchlo vytvorila silné puto k trom deťom, ktoré mal pár, predovšetkým k ich najmladšej dcére, ktorá sa volala Talia.

Facebook

Prišla však smutná správa a lekár povedal, že Talia potrebuje novú pečeň, pretože má veľmi zriedkavé a život ohrozujúce ochorenie pečene. Kiersten sa ihneď ponúkla ako darkyňa, ak by bola vhodná.

Facebook

George, Farra a Rosko si najskôr neboli istí a vysvetlili Kiersten, akú vážnu vec ponúka. Darovanie časti pečene, vôbec nie je ako darovanie krvi. Je to invazívna operácia. Kiersten sa však svojho rozhodnutia držala.

Výsledky testu ukázali, že Kiersten sa k Talii perfektne hodila! Taliini rodičia boli vo vytržení, a o to viac vďační Kiersten za jej nesebecký čin.

Facebook

Kiersten rozhodne vôbec nič neľutovala a spoločne podstúpili 14-hodinovú operáciu. Lekári podali Kiersten anestéziu, potom jej odobrali časť pečene a okamžite vykonali transplantáciu malej Talie.

Našťastie bola transplantácia úspešná a Talia aj Kiersten sa rýchlo zotavili. Talia je dnes úplne zdravá a robí všetky veci, ktoré by malo robiť malé dievčatko.

Facebook

Kiersten si samozrejme zaslúži obrovské uznanie. Niektorí ľudia majú naozaj zlaté srdce!

Facebook
Zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsov, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Opatrovateľka urobí rozhodnutie pri umierajucom dievčatku, ktoré vás dojme”