Super mama sa podelila o triky pri čistení kuchyne

Zaneprázdnená mamička, ktorá je na Instagrame známa svojimi upratovacími schopnosťami prezradila, ako udržiava vôňu svojej kuchyne.

Mama dvoch detí v Melbourne, Chantel Mila, má tri techniky, ako udržať nežiaduce pachy v jej kuchyne na uzde. V nedávnom videu TikTok Mama Mila ukázala správne čistenie chladničky pomocou zmesi octu, vody a vanilkového extraktu.

Toto je kľúč k pekne voňajúcemu domovu. Citróny tiež používa na čistenie varných plôch a umývačky riadu.

Najnovšie video obľúbenej Instagramerky ukazuje, ako dokončila všetky tri kroky, počnúc čistením chladničky. Chantel vyberie všetky police z chladničky a potom ich utrie podomácky vyrobeným dezodoračným sprejom.

Ďalším tipom je uvariť citróny, aby ste odstránili zápach z varných priestorov. Chantel nechá prevrieť ocot, nakrájaný citrón a vodu v hrnci a nechá paru robiť svoju prácu.

Posledný tip je pre umývačku riadu. Chantel vezme nakrájaný citrón a pred spustením cyklu ho vloží do umývačky riadu. Hovorí, že tento trik nielenže zlepšuje vôňu umývačky riadu, ale dodáva aj lesk tanierom, čo je ďalší bonus.

Mama Mila si vďaka svojim typom na podomácky vyrobené bio čistiace prostriedky vyslúžila 470 000 sledovateľov na TikToku a 231 000 na Instagrame. Čo myslíte, môže to fungovať? Skúšali ste niekedy vyčistiť vašu kuchyňu podobným spôsobom? Pomohlo vám to? Podeľte sa s nami o vaše podomácky vyrobené vychytávky na čistenie v komentároch.

Zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Super mama sa podelila o triky pri čistení kuchyne”