Tajnú párty v bordovom okrese zrušili až policajti! Stálo to za takúto vysokú pokutu?

Obyvatelia Dobšinej mali rušno. Párty usporiadanú v bordovom okrese s nízkou mierou zaočkovanosti, rozpustili až policajti. Informovala o tom Televízia Markíza.

Rožňavský okres patrí k okresom s najnižšou mierou zaočkovanosti a je obklopený inými okresmi čiernej farby. To ale nezastavilo isté pohostinstvo v usporiadaní veľkej oslavy. Párty bola nakoniec nahlásená polícii za porušovanie protiepidemických nariadení miestnymi obyvateľmi.

Po príchode na miesto sa policajtom naskytol nemilý pohľad na asi dvadsať člennú skupinu mladých ľudí, bez rúšok či dostatočného odstupu.

VIDEO: Slováci si spravili tajnú párty v okrese s nízkou zaočkovanosťou. Zakročili policajti a hygienici | REFRESHER.sk

foto: TVMarkíza

Prevádzkarovi podniku teraz hrozí pokuta vo výške od 150 do 20-tisíc eur.

„Tieto kontroly nemajú mať priamo represívny charakter, aby sme zatvárali prevádzky na mieste. Je to prvé upozornenie a v prípade opakovaného porušenia týchto nariadení môže byť prevádzka až uzatvorená. Účastník konania bude vyzvaný, aby sa vyjadril k zisteným nedostatkom a môže mu byť uložená sankcia vo výške od 150 eur do 20-tisíc eur,“ vyhlásil regionálny hygienik Jozef Varga.

zdroj: tvmarkiza.sk

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsov, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Tajnú párty v bordovom okrese zrušili až policajti! Stálo to za takúto vysokú pokutu?”