Video: Na antirúškarov v Piešťanskom Lidli musela byť privolaná polícia! Viacerí protestujúci skončili v putách

Skupina antirúškarov si to po proteste v Prievidzi namierila rovno do Piešťan.

Najnovšie vo večerných hodinách blokovali pokladne v supermarkete Lidl. Na miesto bola privolaná polícia a protestujúcich spacifikovala.

Podľa informácii TV Markíza protestujúci taktiež konzumovali tovar bez zaplatenia, blokovali pokladne a vez rúšok sa domáhali nákupu.

Oproti trojhodinovému protestu v Prievidzi, kedy si polícia so skupinou antirúškarov nevedela poradiť, sa takáto situácia nezopakovala.

Piešťanská polícia sa najprv, spoločne s personálom, snažila protestujúcich presvedčiť, aby si prekryli horné dýchacie cesty.

Agresivita  skupiny však situácii nepomohla, a po napadnutí verejného činiteľa, polícia zakročila ráznejšie.

Koniec zákroku sa podarilo zachytiť na video, kde je vidieť, ako jeden z policajtov krváca. Pôvod jeho zranenia je však nejasný a nie je zdokumentovaný.

„Toto uvidí celé Slovensko,“  vyhrážal sa muž spoza kamery. Policajtov taktiež zasypával vyčítavými otázkami a pýtal sa, prečo zakročili až tak tvrdo.

„Byť tebou sa ukľudním,“ kričal kameraman na mužov zákona.

V pozadí je možné vidieť dezolátny stav, v akom je predajňa, či skupiny detí, ktoré pravdepodobne patrili k protestujúcim.

Celý zákrok trval približne dve hodiny. Polícií sa podarilo identifikovať účastníkov protestu a teraz môže im udeliť pokutu až do výšky tisíc eur.

zdroj: refresher.sk

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsov, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Video: Na antirúškarov v Piešťanskom Lidli musela byť privolaná polícia! Viacerí protestujúci skončili v putách”