Žena schudla takmer 40 kíl, ale pochvali sa od ľudí nedočkala. TOTO JE ODKAZUJÚ

Oblasť ponižovania ľudského vzhľadu je aktuálne často diskutovanou témou. Mnohí ľudia podporujú hnutia proti bodyshamingu, no iní naopad tvrdia, že propagácia obezity a nezdravej váhy vedie k zlému príkladu pre mladých ľudí.

Hannah Woodhams, sympatická žena s krivkami, sa jedného dňa rozhodla, že do svojej vlastnej svadby schudne, aby si mohla obliecť šaty, o ktorých vždy snívala.

Podarilo sa jej schudnúť takmer 40 kíl, no niektorí ľudia to zrejme považovali za slabý výkon a namiesto pochvaly ju len skritizovali. Hannah na sociálnej sieti TikTok následne uverejnila video, v ktorom plače počas toho, ako má na sebe oblečnie, ktoré si vždy snívala obliecť.

Žena naberala odvahu na tento outfit naozaj dlho, no po tom, čo si ho konečne obliekla, nezažila radosť, ale obrovské sklamanie a bolesť. Mnoho ľudí jej v komentároch vynadalo, že takéto oblečenie by nosiť nemala aj napriek tomu, že schudla. Žena uverejnila 2 videá a to druhé bolo reakciou na to prvé, pod ktorým si prečítala naozaj nepríjemné komentáre.

Srdcervúce druhé video, v ktorom plače, však donútilo jej podporovateľov k tomu, aby ju motivovali a dodali jej sebavedomie, ktoré si zaslúži. Žena sa napokon dočkala podporujúcich komentárov a odhodlania do ďalšej cesty jej premeny.

@hannahwoodhams7

#bodyshamingisnotokay #bodyshamingisntcool #hatepeople #noconfidence #hatemyself

♬ original sound – Hannah Woodhams

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Žena schudla takmer 40 kíl, ale pochvali sa od ľudí nedočkala. TOTO JE ODKAZUJÚ”