Ako nakúpiť darčeky cez lockdown? Slováci opäť raz našli dieru v systéme!

Vzhľadom na zhoršenú pandemickú situáciu na Slovensku, sme sa opätovne ocitli v dvojtýždňovom lockdowne. Vyhlásenie núdzového stavu a zákaz vychádzania skomplikovali vianočné nákupy a tradičná predvianočná atmosféra, je podľa viacerých, úplne zničená.

Aj z toho dôvodu budú prísnymi opatreniami najviac postihnutý podnikatelia, pre ktorých nákupná horúčka predstavuje značnú časť príjmu.

Slovenský občania sa ale vynašli a prišli s prefíkaným riešením problému. Zatvorenie hračkárstiev a iných obchodov veľmi ľahko vyriešili cestou do blízkeho Maďarska.

Informovala o tom tamojšia komerčná televízia RTL, ktorá v posledných dňoch zaznamenala, veľký prísun našincov na územie Maďarska. Najobľúbenejšou lokáciou je, podľa RTL, práve mesto Győr, ktoré je od slovenských hraníc vzdialené len 13 kilometrov.

Maďarsko ako jedno z mála ponúka voľný prechod cez hranice bez akýchkoľvek opatrení. Ďalšou výhodou je aj fakt, že v Maďarsku sú otvorené všetky typy obchodov, ktoré zároveň ponúkajú aj lepší a  rozmanitejší tovar.  Priaznivý kurz eura voči forintu je taktiež veľkým lákadlom.

zdroj: hitky.sk

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Ako nakúpiť darčeky cez lockdown? Slováci opäť raz našli dieru v systéme!”