Muž rozbije veľké vajce a vo vnútri nájde viac ako len žĺtok!

Kto nemá rád vajíčka na raňajky? Bez ohľadu na to, na aký spôsob ich milujete, vajcia sú najlepší spôsob, ako začať deň zdravo. Dodávajú nám potrebnú energiu a vytvárajú perfektnú kombináciu so syrom, paradajkami a slaninou.

Aj keď je to nezvyčajné, môže sa stať, že niektoré vajcia budú mať dva žĺtky.

Pamätáte si, že ste už niekedy natrafili na také vajce? Existuje však jeden farmár z Texasu, ktorý sa môže pochváliť niečím zaujímavejším ako iba dvojžĺtkovým vajcom. A to je dvojité vajce.

Vajcia s dvojitou škrupinou sú také vzácne, že aj keď existujú videá, ako ich ľudia rozbíjajú, mnohí ľudia sú presvedčení, že nie sú skutočné.

Tento proces nastáva, keď „vajce, ktoré je takmer pripravené na znesenie, obráti smer a dostane novú vrstvu bielka pokrytú druhou škrupinou,“ uvádza Poultry Help. Podľa Countryside Network sa proces, ktorý spôsobuje zvrátenie vajíčka, nazýva kontrakcia kontrakcie peristaltiky.

Video, pri ktorom texaský farmár rozbíja vajíčko a nachádza v ňom ďalšie, malo už viac ako 3 milióny videní.

Farmár začne klepať na vajce a urobí malú prasklinu v škrupine. Potom odlepí jednu malú časť a žĺtok jasne vidieť. ,,Ach, vidím ďalšie prekvapenie!“ hovorí so smiechom farmár. ,,Dvojité vajce!”

Farmár pomaly vylieva žĺtok zo škrupiny, až kým nezostane len vnútorné vajce. ,,Žiadne dvojité žĺtky, to je pre slabochov. Máme dvojité vajcia!“ Druhé vajce, ktoré bolo vo vnútri veľkého, má bežnú veľkosť. Rozbije aj to, no je to už len obyčajné vajce, aké kúpite v potravinách.

Zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Muž rozbije veľké vajce a vo vnútri nájde viac ako len žĺtok!”