Policajti sa postarali o starú pani, ktorá nemala čo jesť. TOTO UROBILI

Policajtovi Marquisovi Hinesovi z úradu šerifa okresu Montgomery v Houstone a jeho kolegovi policajtovi zavolali potom, čo susedia videli 92-ročnú dámu menom Tina, chodiť po ulici v zime.

Keď odpovedali na hovor a navštívili starú pani všimli si, že jej dom nebol veľmi čistý a jediné, čo bolo v chladničke, bola fľaša mlieka, stará limonáda a Cheerios.

Podľa nej ju jej dvaja synovia už nejaký čas nenavštevovali, a to prinútilo jedného z policajtov zdieľať príbeh babičky Tiny na sociálnych sieťach.

„Bez toho, aby o tom vedela, sme odišli a kúpili sme jej nejaké potraviny. Veľké grilované kurča, nejaké sendviče, polievky, kopu hranolčekov, mäsa a vodu.“ Po návrate policajtov babička nemohla uveriť vlastným očiam. Niečo také pre ňu ešte nikto neurobil.

Policajt Marquis dokonca spustil zbierku na pomoc tejto staršej pani a vďaka dobrosrdečným ľuďom sa podarilo rýchlo prekonať métu 10 000 dolárov.

Ľudia chválili postup týchto dôstojníkov a rýchlo odsúdili synov babičky Tiny, ktorí sa nestarali o svoju matku, ktorej zdravotný stav zjavne nebol dobrý.

Keď sa však tento príbeh stal virálnym, ukázalo sa, že pani Tina v skutočnosti nehovorila presnú pravdu.

Samozrejme nie úmyselne, ale kvôli svojej chorobe, demencii, a preto, že na veci rýchlo zabúda. Jej synovia kontaktovali dôstojníka a vysvetlili mu, ako často navštevujú svoju matku, no ona na to zabúda. Dokonca zabúda, že jedla a jedáva tak viackrát denne.

Polícia opäť zverejnila príspevok, v ktorom sa ospravedlnila synom za to, že ich vykreslil ako zlých ľudí. „Chcem sa ospravedlniť za to, že sme synov vykreslili v zlom svetle a obvinili z toho, že sa nestarajú o svoju matku.

Názor sme si vytvorili na základe toho, čo nám uviedla pani Tina, ktorá má tendenciu veľmi rýchlo zabúdať. Jej synovia sú zapojení do jej života, no nedokážu sa jej venovať 24 hodín denne, pretože majú svoju prácu a tiež rodiny.

Takže chcem všetkých požiadať, aby na nich neboli takí prísni, pretože to bola MOJA chyba, že som súdil bez celého príbehu.“

Vyzbierané peniaze budú stále použité na pomoc pre babičku Tinu, najmä na lieky a liečbu u lekárov.

Zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Policajti sa postarali o starú pani, ktorá nemala čo jesť. TOTO UROBILI”