Agresívne šteniatko pitbulla odtrhlo ruku malému chlapcovi

Podľa správ amerických médií utrpelo malé oklahomské dieťa drastické zranenia po tom, čo ho uhryzol pitbull.

Podľa televíznej stanice KFOR, spolupracujúcej s NBC, bol 4-ročný Axel Foster prevezený do nemocnice po tom, čo mu pitbull v piatok večer v dome jeho starých rodičov odtrhol ruku tesne pod plecom. Keď polícia dorazila do domu, zistila, že Axelovi chýba pravá ruka. Jeho starí rodičia urobili z vesty škrtidlo a obviazali mu ním rameno.

Nešťastná udalosť sa stala v momente, kedy si chcel chlapec pohladkať šteniatka pitbullov v uzatvorenej ohrade. Jedno zo šteniatok ho však uhryzlo a trhalo mu ruku dovtedy, kým ju neodtrhlo úplne.

Šéf policajného oddelenia Tecumseh JR Kidney pre televíziu prezradil: ,,V minulosti som už videl niekoľko uhryznutí, no nikdy to nebolo tak brutálne. V tomto prípade ide až o úplnú amputáciu.“ Neskôr dodal:

,,Policajti sa pokúsili získať od psa chlapcovu ruku, no nepodarilo sa im to kvôli jeho agresivite.“ Polícia informovala, že chlapec bol prevezený do nemocnice a pes bol krátko po incidente zastrelený. Prípad sa stále vyšetruje. Je otázne, prečo na chlapca nedávali pozor starí rodičia, ktorí sa o neho mali v tom momente starať.

Zdroj: newsweek.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Agresívne šteniatko pitbulla odtrhlo ruku malému chlapcovi”