Aký je kľúč k Stingovému trvalému manželstvu? NAJVIAC MU POMOHLO…

Hudobná ikona Sting a Trudie Styler oslávili v auguste takmer 3 desaťročia manželstva. Aké je tajomstvo ich silného manželstva? Dlhotrvajúce manželstvá v Hollywoode sa nevidia tak často, no Sting a Trudie dokazujú, že to nie je nemožné.

Vždy radi vidíme vzťah, ktorý obstojí v skúške času. Tu je návod, ako tento pár udržuje svoje manželstvo pohromade aj napriek všetkým prekážkam.

1. Ich vzťah je postavený na priateľstve

Niektorí hovoria, že vzťah, ktorý je postavený na silnom priateľstve, je ten, ktorý vydrží. To platí pre Stinga a Trudie. Pokračuje tým, že hoci láska je vášeň, mať niekoho rád a užívať si spoločnosť toho druhého je trochu iné a trvá dlhšie. Pre Stinga je dôležité mať vo vzťahu priateľstvo aj vášnivú lásku. „Buď vydatá za svojho najlepšieho priateľa.“

2. Okamžite vedeli, že chcú byť spolu

Bola to láska na prvý pohľad. Sting prezradil, že keď uvidel Trudie, hneď vtedy vedel, že ju chce. ,,Mal som pocit, ako keby sme sa poznali odjakživa.“

Obaja mali v tom čase iných partnerov, takže ich vzťah bol kritizovaný, ale ich láska obstála v skúške času. Podľa Stinga mal vzťah ťažký začiatok, pretože nemali v pláne stretnúť niekoho nového, kto by navždy zmenil ich životy.

3. Poučili sa z minulých vzťahov

Je jasné, že budeme robiť chyby, ale vždy by sme sa z nich mali poučiť. Vezmite si Trudie a Stinga, ktorí sa vymanili z toxických vzorcov vzťahov svojich rodičov. Pár verí v silu dobrej komunikácie. Niečo, čo nebolo zrejmé, keď ich rodičia vyrastali.

Pokiaľ ide o Trudie, tá nevidela, že by sa jej rodičia počas života romanticky milovali a Stingovi rodičia sa vždy hádali. Sting sa podelil o to, že aj keď sa on a Trudie vo veciach tiež nezhodnú, snažia sa skôr o rozhovor ako o hádku.

4. Užívajú si vzájomnú spoločnosť so svojou rodinou

V rozhovore sa Trudie podelila o to, že majú so Stingom veľkú rodinu. Majú obaja 2 deti z prvého manželstva, takže spolu majú 6 detí plus 6 vnúčat. Sting tiež povedal, že všetkých jeho 6 detí boli „šťastné náhody“, keďže neplánoval byť otcom, ale všetky sa stali pozoruhodnými ľudskými bytosťami. Napriek tomu všetkému Trudie hovorí, že mať veľkú zmiešanú rodinu bolo pre nich úžasným a zábavným zážitkom, pretože s nimi trávia zábavné chvíle, napríklad spoločné veľké Vianoce. ,,Celý deň sa spolu smejeme a je nám veľmi dobre,“ uviedla Trudie.

5. Šialene sa milujú, no robia veci aj oddelene

Áno, 2 ľudia sa môžu šialene milovať a robiť veci oddelene. Zatiaľ čo pár je jeden druhému veľmi oddaný, Sting a Trudie musia viesť svoj vlastný život, vďaka ktorému sú veci stále zaujímavé. Sting je ikonou v hudobnom priemysle, zatiaľ čo Trudie je uznávaná filmová producentka a filantropka. V rozhovore Trudie prezradila, že si nedýchajú na krk, čo znamená, že majú priestor na to, aby robili svoje veci, keď Sting cestuje a Trudie riadi svoje filmové projekty.

Zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Aký je kľúč k Stingovému trvalému manželstvu? NAJVIAC MU POMOHLO…”