Hasiči zmenia život dievčaťa po tom, čo zaplatí ich účet – Nečakala som to, hovorí

Práca hasiča je veľmi náročná, nebezpečná, ale zároveň je to poslanie na celý život. Príslušníci hasičského zboru každý deň riskujú svoje životy, aby zachránili tie naše. Za to im ďakujeme.

Po vyše 12-hodinovom boji s intenzívnym požiarom v sklade v North Brunswick, v štáte New Jersey si hasiči Paul Hulling a Tim Young potrebovali oddýchnuť a dať si niečo na jedenie, a tak sa zastavili na Route 130 Diner. Tam sa rozprávali o svojom dni a čašníčka, ktorá ich obsluhovala, Liz Woodwardová, si vypočula ich rozhovor.

Keď sa chystali zaplatiť, namiesto účtu im Liz priniesla rukou napísaný lístok. „Vaše raňajky sú dnes na mňa. Ďakujeme vám za všetko, čo robíte, že nám slúžite a že ste nabehli na miesta, z ktorých každý uteká. Bez ohľadu na vašu rolu ste odvážny, statočný a silný. Ďakujem, že ste každý deň odvážny.“

YouTube/ ABC News

Toto milé gesto zahrialo hasičov pri srdci. Paula to tak dojalo, že sa dokonca rozplakal. Lizin čin dokazoval, že niekto oceňuje ich prácu, a to pre nich znamenalo svet. Tim sa rozhodol zdieľať toto gesto na Facebooku a zavolal svojim priateľom, aby navštívili Route 130 Diner, ak budú mať čas, a nechajú Liz prepitné, ak bude ich čašníčkou.

Okrem toho sa dozvedeli, že Liz založila stránku GoFundMe, aby pomohla svojmu otcovi pripútanému na invalidný vozík. Ako sa ukázalo, zostal ochrnutý po mozgovej aneuryzme a ona robila všetko, čo bolo v jej silách, aby získala peniaze na bezbariérovú dodávku.

,,Potrebuje prístup do vonkajšieho sveta. Potrebuje vidieť svet mimo nemocničného lôžka,“ napísala Liz v popise zbierky. Jej pôvodným cieľom bolo vyzbierať 17 000 dolárov, no po tom, čo Hulling a Young rozšírili túto správu, sa jej podarilo vyzbierať viac ako 86 500 dolárov. ,,Ani neviem, čo na to povedať,“ povedala Liz, keď sa jej po tvári kotúľali slzy radosti.

Na GoFundMe, následne uverejnila. „Naša rodina bola svedkom prívalu lásky a podpory z celého sveta a chcem poďakovať každému z vás, krásnych ľudských bytostí, že ste tento sen umožnili!“

Zdroj
Zdroj foto: www.unsplash.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Hasiči zmenia život dievčaťa po tom, čo zaplatí ich účet – Nečakala som to, hovorí”