Horoskop ženskosti: najpresnejšia definícia ženskej príťažlivosti podľa znamenia zverokruhu. Akou ženou ste vy?

Všetci muži, a aj predstaviteľky nežnejšieho pohlavia veria, že žena by mala byť ženská. Je tu len jeden problém – nikto nevie na čo myslí. Ženská príťažlivosť do dnešných čias zostáva skutočnou záhadou. Ale astrológovia dokázali do vecí vniesť aspoň trocha svetla: ženskosť je niečo úplne iné. A každé znamenie zverokruhu sa vyznačuje svojou vlastnou. 

Redakcia «mysmezeny.sk» vás zoznámi s horoskopom ženskosti. Ale zapamätajte si, že každá žena je unikátna bytosť a horoskop len poukazuje na spoločné črty, ktoré zástupkyne toho istého znamenia spájajú.

Ženská energia

Baran — amazonka
Žena-Baran si od života vezme všetko. Najskôr zostane pritlačená o stenu a potom hľadá, kto sa dostane pod jej horúcu ruku. Ale nie je len divoká, ale aj veľmi impulzívna a múdra žena. Dosiahne svoje ciele a potom je z nej skutočne milé dievča. Muži majú radi vo všetkom jasno. A práve ona svojho partnera otvorene informuje o svojich preferenciách.

Býk — bohyňa
Žena-Býk miluje, keď sa pre ňu dokážete obetovať. Ale nie je to pre ňu nevyhnutné. Vždy od života dostane čo chce, a niektorým sa to môže zdať až nepochopiteľné. Jej nálada sa nikdy nedá odhadnúť. Práve tým ľudí priťahuje. Ako skutočná bohyňa je zlá a potom dobrá. Vo všeobecnosti, dokáže pre človeka vytvoriť aj peklo aj raj. Všetko závisí od vašich zásluh.

Blíženci — nymfomanka
Veľmi romantická a naivná osobnosť. Je to akoby zostala v dospievajúcom veku. Nie je veľmi rozumná, nemá rodinu ani deti. Ale v jej vnútri neustále žije rebelka a k tomu nekonečne sladká. Táto jej detská spontánnosť spolu so sexualitou všetkých oberá o rozum. Dokonca aj v staršom veku bude s priateľmi popíjať víno a zamilovávať sa.

Rak — matka
Rak to je žena-matka. Ale nie tá, ktorá si každú chvíľu utiera nos a vyplakáva svoje modré oči, ale tá, ktorá vie skutočne ľúbiť a starať sa. A hranice tejto starostlivosti nikdy neexistovali a ani nikdy nebudú: svojich blízkych Rak ochráni od všetkého možného. Je vždy veľmi spokojná a usmievavá, čo jednoducho muži milujú. Okrem toho štatistiky dokazujú, že väčšinou sú vzťahy Rakov veľmi šťastné a úspešné.

Lev — kráľovná
Ženskosť Levice je skutočne kráľovská, pretože tam, kde sa objaví, v okamihu prestanú existovať všetky ostatné ženy. Vždy sa správa majestátne a šikovne využíva svoju dôstojnosť. Len skutočný kráľ dokáže byť jej partnerom. Ostatným sa môže javiť arogantnou a chladnou. Ale v tom je jej unikátnosť. Všetci ju chcú pokoriť, ale len málokomu sa to podarí.

Panna — mudrc
Panna vie, čo znamená skutočná múdrosť: je to železná logika, analogické myslenie, špionážne pozorovacie schopnosti a fenomenálna pamäť. Je to veľmi silná a nezávislá žena, ktorá nežije s ilúziami. Je sebestačná a ekonomická, takže muži ju majú za vynikajúcu gazdinku. V skutočnosti však Panna merkantilizmom nevyniká. Ale je múdra, takže to vie dokonale skrývať a šikovne využíva svojho spoločníka.

Váhy — anjel
Je to taká dievčenská žena. Je veľmi nežná a krehká, ale aj veselá a priateľská. Jemné a chvejúce sa stvorenie, o ktoré sa každý bojí a chce ju chrániť pred týmto zlým svetom. Veľa číta a sníva. Má veľmi romantickú náturu, ktorou dokáže oceniť skutočnú radosť a krásu. Vedľa takejto ženy sa muž vždy bude cítiť silný.

Škorpión — upírka
Skutočná žhavá zmes: femme fatale, čarodejnica a zvodkyňa. Škorpiónka v sebe úspešne spája všetky kvality, ktoré zvyčajne pripisujú ženám bez ohľadu na to či sú pozitívne alebo negatívne.

Je to veľmi múdre a zradné žieňa, ktorú možno znenávidíte, ale nikdy na ňu nedokážete zabudnúť a vždy budete na ňu spomínať. Veľmi často sú sami, pretože nie každý je schopný tento škorpiónsky charakter zvládnuť, ale aj tak je na Škorpiónoch niečo chytľavé.

Strelec — kurtizána
Žena-Strelec svoju ženskosť využíva veľmi šikovne. Ak to potrebuje dokáže použiť všetky svoje čary. A to sa stáva dosť zriedka. Dokáže byť tou ženou, o ktorej muž sníva. Taká tá bezbranná a krásna, ktorej je nemožné odolať. Smelo môže predbehnúť aj Levice či Škorpiónky. Má talenty na všetky životné situácie.

Kozorožec — múza
Sen básnika a umelca. Zdržanlivá, tajomná a inšpirujúca. Dáma-Kozorožec dokáže jediným svojim pohľadom donútiť muža, aby jej splnil aj tie najbláznivejšie túžby. A zároveň dokáže na seba prevziať aj niektoré mužské povinnosti. Napríklad financie alebo organizáciu, aby mu nič nebránilo v tvorbe.

Vodnár — šikovnica
Žena-Vodnár nikdy nestojí na mieste a veľmi často sa mení ako z vonkajška tak aj zvnútra. Je to skutočná krásavica, šikovnica a športovkyňa. Nikdy s ňou nie je nuda, čo sa veľmi často mužom páči. Muž však nikdy nedokáže rozoznať či s ním je alebo nie. Rada žije naplno a nič si neodopiera.ä

Ryby — herečka
Ako šikovne dokáže hrať rôzne úlohy! Teraz sa na ňu pozeráte ako sa na vás usmieva a o minútku vás dokáže zmraziť ľadovým pohľadom. Ale ona nielen dokáže rýchlo meniť roly a prispôsobovať sa okolnostiam, ale aj rýchlo sa do roly vcítiť a začať zdieľať záujmy muža: v okamihu sa dokáže stať rybárom aj biznismenom aj politikom. Stále tá istá herečka.

A vy súhlasíte s týmito opismi? Povedzte nám v komentároch, čo podľa vás znamená ženskosť. Nezabudnite sa s horoskopom podeliť aj so svojimi priateľkami na sociálnych sieťach!

zdroj: takprosto.cc

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Horoskop ženskosti: najpresnejšia definícia ženskej príťažlivosti podľa znamenia zverokruhu. Akou ženou ste vy?”