Kate Middleton ohromila Britov nečakaným talentom, keď si prvýkrát sadla za klavír. Takto to dopadlo!

Vojvodkyňa z Cambridge je plná talentu: je zanietená športovkyňa, výborná kuchárka a skúsená fotografka. Manželka britského princa navyše dokáže krásne precítiť hudbu. Prvýkrát si zahrala na klavíri, čo jej fanúšikov veľmi prekvapilo.

Vyvolená princa Williama prejavila skrytý talent, keď si sadla za klavír počas sviatočného koncertu „Spoločne na Vianoce“. Kráska sprevádzala významného škótskeho speváka Toma Walkera, ktorý zaspieval pieseň „For These Who Can’t Be Here“ (Pre tých, ktorí tu nemôžu byť).

Kate sa s hudobníkom skontaktovala po tom, čo ho v októbri počula vystupovať naživo na dobročinnom koncerte.

Pre speváka ide o „jednu z najvzrušujúcejších skúseností v jeho živote.“ Okrem toho považuje Kate za „veľmi milú a srdečnú osobu“, pričom poznamenal, že „osobne poďakovala všetkým, ktorí boli s ňou v ten večer na pódiu.“ „Nie je ľahké sadnúť si za klavír a hrať so skupinou hudobníkov, ktorí to ešte nerobili, ale vojvodkyňa to zvládla bravúrne,“ dodal Tom.

Samotný vianočný koncert sa konal vo Westminsterskom opátstve pod vedením vojvodov z Cambridge. Charitatívne podujatie bolo zorganizované s cieľom podporiť zraniteľné skupiny a poďakovať tým, ktorí poskytli pomoc v ťažkých časoch.

Podľa zasvätených z paláca hrá hudba v živote vojvodkyne dôležitú úlohu. Hranie pomáha Kate vyrovnať sa so stresom, najmä od začiatku pandémie. V hudbe našla útechu. O jej záľube však donedávna vedeli len najbližší. Vojvodkyňa aj napriek tomu mala pred vystúpením obrovský rešpekt,  ako na skúškach, tak aj počas samotného predstavenia. Ale súdiac podľa výsledku, jej obavy boli celkom zbytočné.

Páčilo sa vám, ako Kate Middleton hrala na klavíri?

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Kate Middleton ohromila Britov nečakaným talentom, keď si prvýkrát sadla za klavír. Takto to dopadlo!”