Mamička 10-tich synov opäť porodila. Toto jej ale vyčarilo najväčší úsmev. Toto je dôvod

Vždy sme obdivovali tie mamy, ktoré majú veľa detí, pretože vieme, koľko úsilia je potrebného na výchovu dieťaťa. Potrebujú neustálu starostlivosť a lásku, ako aj finančné zabezpečenie.

Alexis Brett je matkou 11 detí. To znamená, že je neustále zaneprázdnená tým, aby sa uistila, že všetky jej deti sa majú dobre. Na jej deťoch je však zaujímavé, že 10 z nich sú chlapci a najmladšia je dievčatko.

V skutočnosti Alexis aj manžel David vždy vedeli, že chcú veľkú rodinu, no nikdy ich nezaujímalo, či to dieťa bude chlapec alebo dievča.

V rozhovore pre Mirror si Alexis spomenula na moment, keď jej povedali, že bude mať dcéru. „Čakala som, že sa dozviem, že máme ďalšieho chlapca. Ale keď som zistila, že je to dievča, bola som nesmierne dojatá,“ uviedla.

Rodina, ktorá žije v Škótskej vysočine vo Veľkej Británii, bola najšťastnejšia na svete, keď si domov priviezla dievčatko Cameron. Je dokonalým prírastkom do rodiny.

Jej rodičia hovoria, že sa s ňou určite bude zaobchádzať ako so skutočnou princeznou, ktorá má 10 bratov vo veku od 2 do 17 rokov, ktorí tu budú vždy pre ňu a budú na ňu vždy dávať pozor.

Táto super mama má toho počas dňa skutočne veľa, no všetko zvláda na výbornú. V jej dome nie je nikdy neporiadok, počas týždňa perie niekoľkokrát, každý deň vysáva, ale hovorí, že jej to nevadí.

Na otázku, či s Davidom uvažujú o ďalších deťoch v budúcnosti, odpovedá, že už určite nie. ,,Určite už končíme. Viac deti už neplánujeme. Povedala som to aj minule, ale tentokrát to myslím úplne vážne. Milujem svoju rodinu takú, aká je teraz.”

Zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsov, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Mamička 10-tich synov opäť porodila. Toto jej ale vyčarilo najväčší úsmev. Toto je dôvod”