Muž našiel najlepší spôsob na odpratávanie snehu. Konečne to ide BEZ NÁMAHY

Napadol vám na príjazdovú cestu do garáže sneh a potrebujete ho rýchlo a efektívne odpratať? Po tomto nápade, zabudnite na ťažkú drinu pri odpratávaní! Pán Kanavaros vám poradí, ako si ušetriť čas a napokon aj chrbát. Nie je na tom vôbec nič zložité.

Ako si vylepšiť lopatu na odpratávanie snehu?

Na tomto videu na YouTube môžete vidieť, ako vychytávka pána Kanavarosa funguje v praxi. Stačí vám k tomu len pevnejší špagát a klasická lopata na odpratávanie snehu. 

Špagát by mal byť o niečo dlhší, než je pracovné náčinie. Jeden koniec zaviažte starostlivo na vrchu a druhý tesne pred násadou. 

Vytvoríte si tak akýsi úchyt, vďaka ktorému budete môcť otáčať lopatou do všetkých smerov. Ušetríte si teda mnoho zbytočných pohybov, ktoré spôsobujú iba bolestivosť chrbta. Vyskúšajte to a určite budete veľmi spokojní.

 

zdroj:takprosto.cc

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Muž našiel najlepší spôsob na odpratávanie snehu. Konečne to ide BEZ NÁMAHY”