Otec trestá dcéru za šikanovanie, no niektorí si myslia, že zašiel priďaleko

Myslíme si, že ocenenie rodič roka, dostane Matt Cox za svoj dokonalý rodičovský štýl. Tento otec sa rozhodol, že nebude znášať zlé správanie svojej dcéry a je pripravený ukázať to svetu.

Jeho čin mal slúžiť ako pripomienka a inšpirácia pre ostatných rodičov, aby sa z ich detí stali slušní ľudia. Vyústilo to však do rozdielnych názorov a zatiaľ čo niektorí verili, že prišiel s dokonalým trestom, iní tvrdia, že je príliš prísny.

Keď počujeme príbehy o šikanovaní, vždy je nám ľúto obete a tajne dúfame, že tyran dostane to, čo si zaslúži.

Presne to sa stalo Coxovej dcére. Keď sa dozvedel, že jeho dcéra bola krutá a správala sa k ostatným neúctivo, jednoducho urobil niekoľko krokov, aby zmenil jej správanie.

www.unsplash.com

Jedného dňa Mattova dcéra Kirsten prišla domov s previnilým výrazom na tvári a požiadala svojho otca, či by ju v nasledujúcich dňoch mohol odviezť do školy.

Vtedy sa dozvedel, že ju vykopol vodič školského autobusu za to, že si doberala iného študenta. V tom istom momente vedel, že to musí zastaviť, aby sa to už nikdy neopakovalo.

Mať tyrana pod strechou bolo niečo, čo by si nikdy neodpustil. Jej správanie sa nedalo tolerovať a on sa chystal uistiť, že tomu rozumie.

Takže namiesto toho, aby ju odviezol do školy, prinútil ju ísť do školy pešo. Sledoval ju však svojím autom a dohliadal na to, aby sa bezpečne dostala do školy.

„Viem, že mnohí z vás, rodičov, s tým nebudete súhlasiť, a to je v poriadku. Robím to, čo považujem za správne, aby som dal svojej dcére lekciu, a aby si uvedomila, že to čo spravila, nebolo správne.“

,,Ponaučenie, ktoré z toho plynie?

Žiadna hrubá sila, je šťastná a zdravá a zdá sa, že má nový pohľad na šikanovanie, ako aj nové ocenenie niektorých jednoduchých vecí v živote, ktoré považovala za samozrejmosť.“

Napriek tomu, že ľudia nemusia súhlasiť s jeho štýlom, Matt pre ABC News uviedol, že odmieta, aby jeho dcéra bola súčasťou niečoho takého ako je šikana. Bol pripravený urobiť čokoľvek, aby sa uistil, že Kirsten pochopila, že nie je správne, aby sa niekto kvôli nej cítil nepríjemne.

„Rodičia musia brať svoje deti na zodpovednosť. Toto je môj spôsob, ako vediem svoje dieťa k zodpovednosti. Nebudem ďalším rodičom, ktorý len zametie veci pod koberec a povie. Deti sú deti.“

Kráčanie do školy určite utkvie Kirsten v pamäti, keď nabudúce bude mať nutkanie niekoho si doberať. To je isté!

Zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Otec trestá dcéru za šikanovanie, no niektorí si myslia, že zašiel priďaleko”