Prezidentka si užíva zimnú romantiku v zasnežených Tatrách – Toto sú fotky

Mnoho Slovákov sa po niekoľkých týždňoch tvrdého lockdownu rozhodlo stráviť sviatočné dni na horách. Aj napriek tomu, že na väčšine Slovenska bola cez sviatky aspoň malá snehová pokrývka, s aktuálnou rozprávkovou krajinou v Tatrách sa to nedá porovnať.

Zimný relax, romantika, čerstvý vzduch a rozprávková zasnežená krajina zrejme presvedčila aj prezidentku Zuzanu Čaputovú, aby strávila pár dní na horách.

Nedá sa poprieť, že rok 2021 bol náročný pre všetkých Slovákov. Mnohým z nás sa končiaci rok bude spájať s tragickými udalosťami, čomu bude podobne aj u slovenskej prezidentky, ktorá sa tento rok rozlúčila s otcom.

Po náročnom roku sa tak s priateľom Jurajom Rizmanom rozhodla opustiť uponáhľané pracovné nasadenie a dopriala si kúsok relaxu v Tatrách. Zo zimnej dovolenky uverejnila aj fotografie na Instagrame, kde píše: „Pozdravujeme z Tatier. Je tu úžasná zima ako z rozprávky.“ 

 

Zdroj: hitky.sk

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Prezidentka si užíva zimnú romantiku v zasnežených Tatrách – Toto sú fotky”