Slovenka si splnila sen z detstva. Dnes ju jej priateľ počúva na slovo

Na facebookovom profile Priznania žien sa z času na čas objavia skvosty, ktorými sa baví celý internet. Tentokrát spôsobil senzáciu príspevok ženy, ktorá si chcela splniť detský sen pri zdobení vianočného stromčeka.

Sen si však splnila až ako 30-ročná už v období, kedy býva s priateľom. Prečítajte si úsmevný príspevok Slovenky. z ktorého zážitok spôsobil, že ju jej priateľ počúva na slovo.

,,Včera sme s priateľom stavali stromček a vešali na neho ozdoby.

Ako sme vešali vianočné gule, napadla mi jedna haluz, ktorú som túžila urobiť už ako decko, ale keďže som si to pri mamke nemohla dovoliť, uskutočnila som svoj šľahnutý experiment ako 30 ročná. Chcela som len vedieť, koľko vydrží tá malá oblá krehká vec.

Proste som tlačila v ruke guľu a skúšala som, pri akom tlaku praskne. Keďže to bol s*it z Tesca za 2,50 eur, guľa povolila a praskla v ruke ako vajíčko.

Frajer, ktorý stál vedľa mňa na mňa zhrozene pozrel a skríkol ,,Preboha, a to si prečo urobila???. Nas*alo ma, že na mňa tak vyletel, veď som si chcela len splniť sen z detstva a on na mňa kričí, tak som na neho zvreskla:

,,Ježiši, proste len skúšam, koľko vydržia gule!!!” Pozrel na mňa ešte zhrozenejšie a odvtedy je ako vymenený. Neodvráva, neháda sa, je milý a pozorný. V mobile si ma premenoval na GUĽODRTIČKA. Myslíte, že je to v pohode?”

Zdroj: Facebook/Priznania žien 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Slovenka si splnila sen z detstva. Dnes ju jej priateľ počúva na slovo”