Vojvodkyňa Kate Middleton oslávila 40-ku. Jej nové fotografie uchvátili každého

Fotografie na oslavu 40. narodenín Kate Middleton boli uverejnené presne na jej okrúhle narodeniny. Vojvodkyňa z Cambridge si nechala nafotiť tri portréty od renomovaného talianského fotografa Paola Roversiho.

Budúcu kráľovnú odfotil ako sedí v Kew Gardens v plesových šatách od Alexandra McQueena. Podľa MailOnline má vojvodkyňa na čiernobielych snímkach perlové a diamantové náušnice, ktoré kedysi patrili princeznej Diane, zosnulej matke princa Williama.

Fotografie budú súčasťou projektu, ktorý zobrazuje portréty slávnych ľudí. Fotograf Roversi o portrétoch prezradil: ,,Odfotiť portrét Jej kráľovskej výsosti vojvodkyne z Cambridge bolo pre mňa skutočnou cťou a momentom čistej radosti. Bola to pre mňa hlboká a bohatá skúsenosť, nezabudnuteľná chvíľa. Stretol som úžasného človeka. Človeka, ktorý svojou pozitívnou energiou dokáže vniesť nádej do celého sveta.“ Vojvodkyňa pri fotení zvolila ležérnejší prístup.

 

Obraz od Paula Emsleyho z roku 2012 zobrazuje vojvodkyňu v námorníckej blúzke so zameraním na jej tvár. Roya Nikkhah, redaktorka The Sunday Times Royal, píše, že Sandy Nairne, vtedajšia riaditeľka Národnej galérie portrétov, si spomína, že ľudia boli šokovaní pohľadom na člena jednej z najslávnejších rodín, ktorý sa díva na zem pohľadom, ktorý je zachytený na obraze.

Budúca kráľovná zaujala podobný prístup k foteniu Vogue už v roku 2016, kdy pózovala v tričku a v nohaviciach vo vidieckom dome Cambridges. The Sunday Times informoval, že Kate často lamentovala nad tým, že médiá sa zameriavajú na jej módu, čím odvádza pozornosť od iných dôležitejších veci, ktoré robí. Jej blízka priateľka pre The Sunday Times povedala:

„Keď ide na premiéru Bonda alebo je na Trooping the Colour, je samozrejmé, že si oblečie „uniformu“ hodnú jej funkcie. Ale čo bolo pre ňu nesmierne frustrujúce a ťažké, najmä v prvých dňoch, bolo, že chodila von a robila prácu, ktorá ju zaujímala a bola pre ňu nesmierne dôležitá a ľudia hovorili len o tom, čo mala na sebe.“Počas svojho pôsobenia vo funkcii vojvodkyne úzko spolupracuje s detskými charitatívnymi organizáciami, dokonca bola prezývaná ako „detská princezná“ ako uznanie za jej oddanosť mladým ľuďom. Spolu so svojím manželom tiež založili Heads Together, charitatívnu organizáciu pre duševné zdravie.

Zdroj: insider.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Vojvodkyňa Kate Middleton oslávila 40-ku. Jej nové fotografie uchvátili každého”