Žene vybuchol záchod a byt jej zaplavili fekálie. Hovorí o obrovskom zápachu

Nasledujúce video zachytáva stav nového bytu po výbuchu toalety. V dome vraj vybuchli splašky staré niekoľko mesiacov. Mikayla Collins bola krátko po výbuchu nútená opustiť vlastný byt kvôli hrozbe zdravotných problémov, pretože zatuchnutá odpadová voda zaplatila okrem jej bytu aj niekoľko ďalších bytov v nehnuteľnosti v Chelmsforde v Essexe.

Na záberoch vidno ľudské výkaly a mokré použité toaletné papiere, ktoré pokrývajú podlahu jej bytu a pretekajú cez okraj toalety. Okrem záchoda je totálne plná aj vaňa, ktorá je zaplavená hnedou tekutinou pozostávajúcou z výkalov a iných súčastí odpadových vôd.

Žena tvrdí, že problémy s odtokom tam začali približne pred troma mesiacmi, keď prvykrát nahlásila upchatie záchoda. Od toho momentu sa však neudialo vôbec nič a tak sa žena rozhodla uverejniť fotografie jej príbytku na sociálnej sieti s cieľom, aby za to konečne niekto zodpovedal.

Žena k fotografiám napísala: ,,Vo vzduchu v mojom byte a okolo neho môže byť množstvo chorôb a to je už problém verejného zdravia.“ Krátko po zverejnení fotografií sa zistilo, že v rúrke záchoda uviazli dva plastové predmety, ktoré spôsobili upchatie.

Majiteľ nehnuteľnosti Sanctuary Housing uviedol, že predmety boli odstránené začiatkom tohto týždňa a že sa vraj úprimne ospravedlňuje za nepríjemnosti. Okrem pokrytia nákladov za hotel, v ktorom žena dočasne bývala, zabezpečil dôkladné čistenie bytu, aby sa Mikayla mohla vrátiť domov.

Composite image of home covered in sewage

Zdroj: independent.co.uk

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Žene vybuchol záchod a byt jej zaplavili fekálie. Hovorí o obrovskom zápachu”