Zoznámte sa s Melissou, ktorá vážila 272 kilogramov a schudla. Toto odkazuje ľuďom

Melissa Morris sa prihlásila do šou o chudnutí v čase, keď vážila neuveriteľných 272 kilogramov. Nekontrolovateľné jedenie sa stalo jej závislosťou a v priebehu rokov stratila schopnosť vykonávať aj tie najjednoduchšie úlohy bez pomoci okolia.

Melissin manžel Chris nedokázal ovládať jej jedenie a nevedel jej povedať nie, čo všetko len zhoršilo. Je smutné, že Melissina obezita stála v ceste stať sa matkou, o čom vždy snívala.

Keď boli jedného dňa s Chrisom nakupovať, Melissa počula ľudí, ktorí za jej chrbtom hovorili o jej váhe. To ju úplne zdrvilo.

,,Môžeš si v hlave myslieť, čo chceš, šepkať, čo chceš,“ konfrontovala skupinku ľudí a rozplakala sa v uličke. „Ale povedať to nahlas je najhoršie. Jediná vec, ktorú chcem urobiť, je stratiť sa, aby ma už nikto nikdy nevidel.“

Nakoniec po tom, čo to mnohí lekári vzdali, sa v roku 2012 stretla s Dr. Nowom v jeho kancelárii v Houstone, Texase. Melissa si vypočula každú jeho radu a podstúpila toľko očakávanú operáciu žalúdočného bypassu. Po operácii zmenila svoje stravovacie návyky a prešla na nízkosacharidovú diétu a cvičenie.

V priebehu siedmich rokov, na konci programu s Dr. Now, Melissa schudla neuveriteľných 202 kilogramov. Nielenže vyzerala ako úplne iný človek, ale splnil sa jej najväčší sen, byť matkou. Dnes má tri deti, ale už nie je vydatá za manžela Chrisa, ktorý bol po jej boku, keď chudla.

V roku 2016 napísala príspevok o svojej ceste
,,MILUJEM pomáhať ľuďom na ceste životom. Pristihla som sa pri tom, ako ľuďom neustále hovorím, že buď môžete zostať tam, kde ste, alebo môžete ísť tam, kde snívate. Voľba je iba na vás. Prvý krok je VŽDY strašidelný, vždy ťažký a VŽDY stojí za to.

Tiež im hovorím, že majú vieru. Ani neviem, koľkokrát som počas svojej cesty hovorila, že mám vieru. Urobili ste prvý krok, keď ste zavolali svojmu lekárovi, teraz musíte pokračovať vo svojej ceste.“

„Verím v teba, keď ty neveríš v seba. Keď sa už na to chcete vykašľať, verím vo vás, viem, že je ťažké tomu uveriť, že niekto, koho ste možno nikdy v živote nestretli, vám verí, ale je to tak. Viem, aké to je chcieť skončiť, pretože je to ťažšie, ako si si myslel, že to bude.“

V novembri 2020 Melissa zverejnila fotografiu svojich detí a Dr. Nowa a napísala, ako veľmi jej pomohol zmeniť sa na osobu, ktorou je dnes. Je navždy vďačná za jeho oddanosť a za to, že zmenil jej život a dal jej druhú šancu.

Zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Zoznámte sa s Melissou, ktorá vážila 272 kilogramov a schudla. Toto odkazuje ľuďom”